Yılbaşı Gürcistan Turu Pegasus Havayolları Tarifeli Seferleri İle

Tiflis, Gürcistan

Ücret

599

Süre

Max. Kişi

40

Min. Yaş

Değerlendirme

Henüz yorum yok

Detaylar

4 Gece 5 Gün
Trabzon – Batum (1) – Tiflis (2) – Kutaisi – Batum (1) – Trabzon
Vizesiz
Ekstra Turlar Dahil

29.12.2023 PC 3706 Adana (ADA) Trabzon (TZX) 13.35 14.55
02.01.2024 PC 3707 Trabzon (TZX) Adana (ADA) 19.10 20.35

Oteller İki kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Odada Kişi Başı 2 Yetişkin + 03-12 Yaş Çocuk 2 Yetişkin + 00-02 Yaş Çocuk
3* Oteller 559 € 699 € 549 € 150 €
4* Oteller 599 € 749 € 599 € 150 €

Hizmete Dahil / Dahil Değil

 • Pegaus havayolları tarifeli seferleri ile Adana ADA – Trabzon arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havaalanı vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Giuaani vb şarap evinde öğle yemekli şarap tadım turu
 • Şehir turları
 • TÜRSAB mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Öğle ve akşam yemekleri

Tur Planı

PROGRAM

 1. Gün: Adana – Trabzon – Batum

Adana Şakir Paşa havaalanından buluştuktan sonra Pegasus havayollarının PC 3706 numaralı uçuşu ile Trabzon’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrası alanda bizi bekleyen otobüsümüz ile Batum’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2.5 saatlik yolculuğun ardından varışımız sonrası panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Batum’da ilk olarak Hz. İsa’nın 12 havarisinden birisi olan Aziz Andrea heykeli ve şelaledeki fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında yürüyerek devam ettiğimiz şehir turumuzda Türk Cami, Piazza Meydanı, Saat Kulesi, Gürcü Ortodoks Kilisesi, Avrupa Meydanı, Ermeni Kilisesi, Astrolojik Saat, Drama Tiyatro Binası, Poseidon Heykeli, Ali & Nino Heykeli ve Alfabe Kulesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün: Batum – Tiflis

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 5 saatlik bir yolculuk sonrası varışımız sonrası panoramik şehir turuna başlıyoruz. Şehir turumuzda Sameba Katedrali Osmanlı hamamları ve Cuma Camiini, Rustaveli Bulvarı, Barış köprüsü göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra Nari Kalesi ve Gürcistan’ın anası heykelini görmek üzere teleferikle Tiflis’e hakim olan tepeye çıkıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Antikacılar Pazarı ve Vernisaj Pazarında hediyelik eşyalar için serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün: Tiflis

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası ilk olarak Gürcistan’ın eski başkentlerinden biri olan Tiflis’e yarım saat mesafedeki Mtskheta şehrine gidiyoruz. Burada tarih şehir görüyoruz. Pazarında vereceğimiz serbest zaman sonrası UNESCO dünya misarsı listeinde yer alan Jvari ve Svestitskhoveli Manastırını geziyoruz. Gezi sonrası Manavi’ye doğru yola çıkıyoruz. Burada önce öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası geleneksel Gürcü şarapların nasıl yapıldığını izliyoruz. Şarap evini gezdikten sonra Tiflis’e geri dönüyoruz. Yeni yıl kutlamaları için serbest zaman. Herkese mutlu yıllar. Geceleme otelimizde.

 

 1. Gün: Tiflis – Kutaisi – Batum

Kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte otelde ayrılıp Batum’a doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Kutaisi. Gürcistan’ın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Kutaisi’nin tarihi M.Ö. 15. Yüzyıla kadar gitmektedir. Daha önce Lazika ve Abhazya krallıklarına başkentlik yapan tarihi şehirde, Beşaret kilisesi, temyiz mahkemesi, opera, sinagog göreceğimiz yerler arasındadır. Gelati Manastırını gezdikten sonra yola devam ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası Batuma’a varış. Geceleme Batum otelimizde.

 

 1. Gün: Batum – Trabzon – Adana

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Pegasus havayollarının tarifeli seferleri ile Adana’ya hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte turumuzun sonu.

Harita Konumu

Rezervasyon Takvimi

Bir de bunlar var...

Değerlendirmeler

Henüz yorum yok
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 • yer
 • Kolaylıklar
 • Hizmetleri
 • fiyat
 • Oda -larında

Bu Tur İçin Rezervasyon Yapın

lütfen, önce tarihi seçin

Giriş Yap

87’den fazla ülkeye operasyon düzenleyen ve yılda yaklaşık 100 bin kişiye yurtdışı seyahat imkanı sağlayan Titus, Türkiye’nin lider tur operatörlerinden biri konumundadır.

Adres

Ataturk Cad. Mıstıkoğlu İşhanı K:1 D:5 Antakya, Hatay

Telefon

E-Posta