Uçaklı Ege Akdeniz Esintisi Turu

Ücret

4449

Süre

6 gün

Max. Kişi

40

Min. Yaş

Değerlendirme

Henüz yorum yok

Detaylar

Uçak Bileti Ve
Bodrum Tekne turu, Gökova Tekne turu, Dalyan Tekne turu, Kekova Tekne Turu Dahil,

( İzmir – Çeşme – Alaçatı – Ilıca Plajı Yüzme Molası )

( Akyaka – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı Sandal Turu – Marmaris )

( Dalyan Tekne Turu – Köyceğiz Gölü – İztuzu Plajı – Ölüdeniz )

( Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Kekova – Üçağız – Kekova Tekne Turu – Demre )

( Düden Şelalesi - Antalya Kaleiçi - Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı - )

Hizmete Dahil / Dahil Değil

 • Adana – İzmir / Antalya – Hatay gidiş ve dönüş uçak biletleri,
 • Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Bodrum Tekne turu, Gökova Tekne turu, Dalyan Tekne turu, Kekova Tekne Turu
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Öğle Yemekleri
 • İçecekler
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Ekstra Turlar
 • Kişisel Harcamalar

Tur Planı

Tur Programı

1.Gün. ( İzmir – Çeşme – Alaçatı – Ilıca Plajı Yüzme Molası )

*04:00 Hatay Doğul Lisesi Önü

*05:30 İskenderun Ontur Otel Önü

Değerli Konuklarımız yukarıda belirtilen hareket noktalarından kalkacak olan transfer aracımız ile Anada havaalanına gidiyoruz. 08.45’de Hareket eden Sunexpress havayollarına ait uçağımız ile İzmir’e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir Adanan Menderes havaalanında rehberimiz ve aracımız ile buluşuyor Çeşme’ye hareket ediyoruz. MS 2’nci yüzyılın sonlarında yaşamış ünlü Yunan gezgin ve coğrafyacı Pausanias’a göre Giritliler tarafından kurulan Çeşme’de Öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrasında Osmanlı hâkimiyetine girdikten sonra muhtemelen 14’üncü yüzyılın sonlarında yapıldığı tahmin edilmekte olan Çeşme Kalesi ve Kale’ye ek olarak yapılan Kervansarayı da dışardan görüp fotoğraf molası veriyoruz. Ardından tarihi taş evleri ve rüzgâr sörfüne elverişli plajları ile ünlü olan Alaçatı’ya geçiyoruz. Ege’nin bu şirin beldesinde Sakız ağaçlarını görüp, Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarda yürüyerek yapacağımız gezimizde meşhur sakızlı reçel ve sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Turumuzda ilk kez denizle buluşacağımız Ilıca plajına geçiyor yüzme molası veriyoruz. Ilıca plajındaki mola süremizin sonunda konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeği

ÖNEMLİ NOT. Turumuzun bugünkü bölümünde Ilıca plajında yüzme molası vereceğimiz için Havlu, Terlik, Deniz kıyafetleri ve Güneş yağının içinde bulunacağı bir el bagajı hazırlayıp yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Ilıca plajında bulunan soyunma kabinlerinde kıyafetlerinizi değiştirebilirsiniz

Sabah Kahvaltısı; Çeşme Serbest zaman

Öğle Yemeği; Alaçatı’da serbest olarak alınacaktır.

Konaklama; Selçuk Oteller

Akşam Yemeği; Konaklama yapacağımız otel de açık veya set menü olarak alınacaktır.

2.Gün. ( Bodrum Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Bafa gölü üzerinden Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum Tekne turuna çıkacağımız teknemizin kalkış saati geldiğinde limanda buluşuyor Bodrum Tekne Turumuza başlıyoruz. Ege’nin masmavi koylarında ve plajlarında vereceğimiz yüzme molaları ile Tüm gün denizin tadını çıkarıyoruz.  Yaklaşık olarak 17.00 – 17.30 arasın da yat limanına dönüyor. Tur aracımızla buluşuyor ve konaklama otelimize geçiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Bodrum Tekne Turu: Bağla Koyu, Deve Plajı, Akvaryum Koyu (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Kahvaltı: Yol üzeri dinlenme tesisinde verilen molada alınacaktır. Tur ücretine dâhil değildir.

Bodrum Teknede öğle yemeği: (Tavuk yada balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir. - ………….. TL)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: Milas veya Muğla Otelleri (Milashan Otel & Eldehan Otel & Muğla Otel – MuğlaTuna Otel Vb.)

3.Gün. ( Akyaka – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı Sandal Turu – Marmaris )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Gökova’yı Muğla’ya bağlayan Sakar Geçidinin doyumsuz manzarası eşliğinde, güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka’ya geliyor Gökova tekne turumuza başlıyoruz. Gökova’nın masmavi denizi ve koylarında demir atıyor tüm gün yüzme molaları veriyoruz. Akşamüzeri tekne turumuzu sonlandırıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Azmak Çayı Sandal Turumuza başlıyoruz. Kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayı’nı görmek için Nehir’e dümen kırıyoruz. Azmak çayında gerçekleştirdiğimiz tekne turumuzun ardından üzerimize sinen deniz kokusuyla Akyaka’dan ayrılıyor otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde Akşam yemeği sonrasında Arzu eden konuklarımız ekstra Marmaris turuna katılabilirler.

Gökova Tekne Turu: Sedir Adası, İncekum, Gelibolu Adası, Lacivert Koyu, (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Ekstra Azmak Çayı Tekne turu Kişi Başı: ………….TL

15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: (Tavuk yada balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir. – …………. TL)

Konaklama Oteli: (Milashan Otel & Eldehan Otel & Muğla Otel – Muğla Tuna Otel Vb.)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildi

4. Gün. ( Dalyan Tekne Turu – Köyceğiz Gölü – İztuzu Plajı – Ölüdeniz )

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Marmaris’ten ayrılıyor Dalyan’a hareket ediyoruz. Köyceğiz Gölü’nü geçiyor ve Dalyan’a ulaşıyoruz. Dalyan’da teknelerimize biniyor, Köyceğiz’i denize bağlayan su kanalı üzerinde, sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. Kanal yolcuğumuz esnasında rehberimizden Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinliyor, Kanal güzergâhımızda Kral Kaya Mezarlarını görüyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Mola sonrası yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurta bıraktığı İztuzu Plajını görüyoruz. Kanal turumuzu tamamlayıp Dalyan da öğle yemeği için mola veriyoruz. Yemek sonrasında Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce Kız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Tekne Detayları: 25 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Dalyan Restoranda alınacaktır.

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

5.Gün. ( Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Kekova – Üçağız – Kekova Tekne Turu – Demre )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent Kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre, bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli Park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde, dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip, yolculuğumuza Kalkan – Kaş üzerinden güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Kekova’nın giriş kapısı olan, aynı zamanda kendisine has köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Kekova Tekne Turumuza katılıyoruz. Tekne turumuzun ardından rehberimiz ile buluşuyor ve kasabadan alacağımız dağ kekiklerinin kokusu ile otobüsümüze binip Noel Baba’nın yaşamış olduğu Demre üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları, Kemer üzerinden Antalya’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kekova Tekne Turu: Tersane Koyu, Kumlu kilise, Batık Şehir, Simena Kalesi (Panoramik) (belirtilen koylar örnek olup, sıralaması ve isimleri hava ve deniz şartlarına bağlı olarak tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir)

Tekne Detayları: 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Kekova Tekne de Öğle yemeği: ( Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata – ………….. TL )

Konaklama Oteli: Antalya Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

6.Gün. ( Düden Şelalesi - Antalya Kaleiçi - Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı - )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet Meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Düden şelalesine hareket ediyoruz. Şelalede vereceğimiz serbest zamanda çaylarımızı yudumluyoruz. Sonrasında dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz. (Ekstra – ………... TL). Rafting sonrasında, Köprülü Kanyondan ayrılıyor Antalya havaalanına gidiyor 17,05’de Hatay’a hareket edecek uçağımız ile uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Hatay Havaalanına ulaşıyor ve bir başka  organizasyonunda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Asma yaprağında alabalık, sebzeli tavuk şiş ( seçmeli ), salata açık büfesi, pilav veya makarna ve meyve, Rafting Ücretine Dâhildir.)

Ekstra Rafting Turu / ………. TL Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: Bu gece konaklama yoktur.

 

Harita Konumu

Rezervasyon Takvimi

Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
May 2022
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
24
25
26
27
28
29
30
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
31
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
June 2022
30
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
31
1
2
3
4
5
6
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
7
8
9
10
11
12
13
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
14
15
16
17
18
19
20
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
21
22
23
24
25
26
27
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
28
29
30
1
2
3
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
July 2022
27
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
28
29
30
1
2
3
4
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
5
6
7
8
9
10
11
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
12
13
14
15
16
17
18
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
19
20
21
22
23
24
25
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
26
27
28
29
30
31
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
August 2022
1
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
2
3
4
5
6
7
8
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
9
10
11
12
13
14
15
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
16
17
18
19
20
21
22
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
23
24
25
26
27
28
29
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
30
31
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
September 2022
29
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
30
31
1
2
3
4
5
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
6
7
8
9
10
11
12
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
13
14
15
16
17
18
19
4449

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4449 / bilet
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
October 2022
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
November 2022
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
December 2022
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
January 2023
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
February 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
March 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
April 2023
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bir de bunlar var...

Değerlendirmeler

Henüz yorum yok
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 • yer
 • Kolaylıklar
 • Hizmetleri
 • fiyat
 • Oda -larında

Bu Tur İçin Rezervasyon Yapın

lütfen, önce tarihi seçin

Giriş Yap

87’den fazla ülkeye operasyon düzenleyen ve yılda yaklaşık 100 bin kişiye yurtdışı seyahat imkanı sağlayan Titus, Türkiye’nin lider tur operatörlerinden biri konumundadır.

Adres

Ataturk Cad. Mıstıkoğlu İşhanı K:1 D:5 Antakya, Hatay

Telefon

E-Posta