Likya ( Fethiye ) Turu

Ücret

3599

Süre

6 gün

Max. Kişi

40

Min. Yaş

Değerlendirme

Henüz yorum yok

Detaylar

( Dalyan Sandal Turu – İz Tuzu Plajı – Dalyan ( Kaunos ) Kaya Mezarları - Kayaköy )

( Tam Gün Fethiye 12 Adalar Tekne Turu )

(Ekstra Yamaç Paraşütü – Ekstra Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Ekstra Jeep safari )

( Kaputaş Plajı - Kaş - Kekova ( Üçağız )  Tekne Turu )

(Saklıkent Kanyonu – Salda Gölü )

Hizmete Dahil / Dahil Değil

 • Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,
 • Otellerde 4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • Otobüs İçerisindeki İkramlar,
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Tüm Öğle Yemekleri,
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Ekstra belirtilen tekne turları

Tur Planı

Tur Programı

1.Gün. ( Dalyan’a Hareket )

* 15:00 Doğuş Lisesi Önü
* 17:00 İskenderun Ontur Otel Önü

Değerli konuklarımız; yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte Dalyan’a gece yolculuğu yapıyoruz.

2.Gün. Dalyan Sandal Turu – İz Tuzu Plajı – Dalyan ( Kaunos ) Kaya Mezarları - Kayaköy

Değerli Konuklarımız; yol üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından dünyaca meşhur Dalyan Deltası’na ulaşacağız. Köyceğiz Gölü’nden gelen tatlı suyun geniş bir labirent oluşturduğu Dalyan Kanalı’ndan bineceğimiz sandallarla romantik bir yolculuğa başlayacağız. Yaklaşık 45 dakika sonra nesli tükenme tehlikesi altında olan Caretta – Caretta cinsi büyük deniz kaplumbağalarının ülkemizdeki ana yumurtlama alanlarından birisi olan İztuzu Plajı’na ulaşacağız. Burada vereceğimiz yeterli serbest zamanda dilerseniz deniz tarafı plajdan dilerseniz tatlı – tuzlu suyun birleştiği sakin göl alanından denize girebilirsiniz. Rehberimizin önceden vermiş olduğu buluşma saatinde bizleri bekleyen piyade tipi sandalımızla dönüşe geçeceğiz. Dönüş yolumuzda ünlü kaya mezar yapılarına olabildiğince yaklaşarak hem fotoğraf çekeceğiz hem de rehberimizin verdiği bilgileri dinleyeceğiz. Tekne turumuzun sonunda aracımızla buluşup Fethiye’ye hareket ediyor yüzlerce ev ve kamu yapısının olduğu terkedilmiş bir yerleşim yeri olan Kayaköy’e geliyoruz. Mübadele sonrası boşaltılan bu ilginç köyde şimdi terkedilmiş yapılar restoran, butik otel olarak kullanılmaktadır. Kaya köyden ayrılıyor otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Öğle Yemeği: Dalyan Restoran – Menü fiyatları geçerlidir. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama: Fethiye Otelleri

3.Gün. ( Tam Gün Fethiye 12 Adalar Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün güneşin, denizin ve sessizliğin tadını çıkaracağımız teknemize hareket ediyoruz. Fethiye Kordon’dan bineceğimiz teknemiz ile Fethiye körfezine açılarak birbirinden güzel koylarında serbest zaman vereceğiz. Yassıca Adalarda vereceğimiz yüzme molasında kıyıdan da denize girebilirsiniz. Kızılada’da aynı imkânı bizlere sunacak. Akvaryum ve Göcek Adası yine sizleri oldukça keyiflendirecek yüzme molalarımızı vereceğimiz Göcek Koyları ardından Kordon’a geri dönüyor ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

12 Adalar Tekne Turu: Yassıca Adaları, Kızılada, Akvaryum, Göcek Adası, Tersane Adası

Tekneler;160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır (Ekstra). Ana Yemek Seçmeli Soslu Tavuk Izgara veya Çupra Izgara (Tavuk İle farklı fiyatı) Soslu Makarna, Salata, Karpuz  

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama: Fethiye Otelleri

4.Gün. (Ekstra Yamaç Paraşütü – Ekstra Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Ekstra Jeep safari )

Değerli Konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz kendilerine sunulan ekstra turlara katılabilirler.

1.Ekstra Yamaç Paraşütü …………….. TL Dileyen misafirlerimiz bugün tur programını da kaçırmayacak şekilde Babadağ’dan tandem (profesyonel bir pilot ile birlikte) yamaç paraşütü yapabilirler. Babadağ’da bulunan ve atlayışa en müsait olan pistin seçilmesi sonrası bir pilot ile beraber yapılan uçuş ortalama 30 dakika civarında sürer ve aynı gün tur teknemizin de hareket ettiği Belcekız Plajı’na inilerek sonlandırılır. Fiyat ve saat ile ilgili detaylar konusunda tur başlangıcında tur rehberinize danışarak bilgi edinebilirsiniz (Ekstra). Bölgenin yoğunluğu nedeniyle, talebiniz durumunda rehberinize tur başlangıcında haber vermeniz gerekmektedir.

2. Ekstra Kelebekler Vadisi Tekne Turu, …………….. TL Tüm gün sürecek olan tekne turumuz için teknemizle Belcekız Plajı’ndan hareket edeceğiz. Hava şartları ve dalganın durumuna göre ilk durağımız Kelebekler Vadisi olacaktır. Kelebekler Vadisi koyumuzun ardından Bakir bir koy olan Darboğaz hem kıyıdan hem derinden yüzme olanağı veren muhteşem ve tertemiz bir denize sahip ve öğlen yemeğimizde güzel manzara eşliğinde burada alıyoruz. Sonraki durağımız ise Nicholas (Gemiler) Adası kıyısında vereceğimiz yüzme molası ile devam ediyoruz. Sıcak havanın tüm ağırlığını alacak buz gibi tatlı su kaynaklarının deniz içine karıştığı Soğuksu Koyu, Ölüdeniz Lagün’de son yüzme molamızı veriyoruz. Ardından otelimize hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kelebekler Vadisi Tekne Turu: Mavi  Mağara, Kelebekler  Vadisi, Akvaryum  Koyu, St.Nicholas  Adası, Deve Plajı ve  Soğuk  Su Koyu

Tekneler; 120 kişilik 45 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

Öğle Yemeği: Ölüdeniz Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır (Ekstra). Ana Yemek Seçmeli Soslu Tavuk Izgara veya Alabalık Izgara, Soslu Makarna, Salata  

3.Ekstra ( Jeep Safari Turu – ……….. TL )

Değerli konuklarımız; otelimize gelen safari araçlarımız ile bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılan Jeep safari turumuzda Yaka parka gidiyoruz. Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hâkim olduğu bölgede öğle yemeğimizi alıyoruz. Yaka Park’ta geçireceğimiz keyifli zaman sonrası son durağımız olan Saklıkent’e geçiyoruz. Saklıkent gezimizin ardından turumuzu tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Ekstra tur fiyatlarına dahil olup, Kelebekler vadisi turunda tekne de, Jeep safari turunda Yakapark veya Saklıkent’de alınacaktır.

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama: Fethiye Otelleri

5.Gün. ( Kaputaş Plajı - Kaş - Kekova ( Üçağız )  Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız serbest zamanımızın ardında otelimizde lobisi önünde buluşuyor ve ilk durağımız Likya bölgesinin doğusuna başlayacak yolcuğumuz için hareket ediyoruz. Tur aracımızda yerlerimiz alıyor ve girintili çıkıntılı kıyıların muhteşem manzaralar sunduğu yol boyunca ilerleyerek Kalkan’ı geçer geçmez Kaputaş Plajı’nda fotoğraf molamızı vereceğiz. Ardından Kaş’tan geçip Kekova’ya ulaşınca son günkü tekne turumuza başlayacağız. Teknemiz kısa süreli yolculuklar ile bizi birbirinden güzel koylara götürecek. Bekçinin Yeri, Tersane Adası, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz büyülü koylar olacak. Tekne turumuz sırasında göreceğimiz Kekova Adası ve Simena rehberimizden alacağımız bilgilerle daha bir anlam kazanacak. Akşama doğru tekrar teknemiz bizi Üçağız (Kekova) İskelesi’ne bırakacak. Burada yöresel ürünler (kekik, adaçayı, keçiboynuzu ve pekmezi, küçük midye kabukları ile bezenmiş yazmalar, bandanalar, takılar vb. deniz elbiseleri) satan düzenlenmiş tezgâhlardan alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş molamızın ardından konaklama otelimize dönüyoruz.

Kekova Tekne Turu: Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir ( Tekne’den Panoramik ), Korsan Mağarası Koyu, Gökyaka Koyu, Burç Koyu, Soğuk  Su Koyu, Simena Kale Köyü

Tekneler;100 kişilik 25 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

Kahvaltı: Konaklanan otelde tur fiyatına dâhil olarak açık büfe / set menü olarak alınır.

Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır (Ekstra). Tavuk, salata, pilav yoğurtlu makarna, bezelye ve mevsim meyvesi

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri

6.Gün. (Saklıkent Kanyonu – Salda Gölü )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent Kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre, bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli Park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde, dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip Söğüt – Tefenni üzerinden Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyor serbest zaman veriyoruz. Sizlere verilen serbest zaman da öğle yemeğinizi alabilir ve dilerseniz gölde suya girebilirsiniz. Rehberimizin belirtmiş olduğu saat de otobüsümüzün yanında buluşuyor Konya – Niğde – Adana üzerinden dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir sonraki günün sabah erken saatlerinde sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına ulaşıyor ve bir başka Coral Tatil organizasyonunda görüşmek dileği sizlere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Salda Gölünde serbest olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Bu akşam yol üzerinden ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: Bu akşam konaklama yoktur.

Harita Konumu

Rezervasyon Takvimi

Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
May 2022
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
24
25
26
27
28
29
30
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
31
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
June 2022
30
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
31
1
2
3
4
5
6
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
7
8
9
10
11
12
13
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
14
15
16
17
18
19
20
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
21
22
23
24
25
26
27
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
28
29
30
1
2
3
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
July 2022
27
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
28
29
30
1
2
3
4
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
5
6
7
8
9
10
11
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
12
13
14
15
16
17
18
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
19
20
21
22
23
24
25
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
26
27
28
29
30
31
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
August 2022
1
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
2
3
4
5
6
7
8
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
9
10
11
12
13
14
15
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
16
17
18
19
20
21
22
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
23
24
25
26
27
28
29
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
30
31
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
September 2022
29
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
30
31
1
2
3
4
5
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
6
7
8
9
10
11
12
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
13
14
15
16
17
18
19
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
20
21
22
23
24
25
26
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
27
28
29
30
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
October 2022
26
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
27
28
29
30
1
2
3
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
4
5
6
7
8
9
10
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
11
12
13
14
15
16
17
3599

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3599 / bilet
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
November 2022
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
December 2022
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
January 2023
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
February 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
March 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
April 2023
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Bir de bunlar var...

Değerlendirmeler

Henüz yorum yok
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 • yer
 • Kolaylıklar
 • Hizmetleri
 • fiyat
 • Oda -larında

Bu Tur İçin Rezervasyon Yapın

lütfen, önce tarihi seçin

Giriş Yap

87’den fazla ülkeye operasyon düzenleyen ve yılda yaklaşık 100 bin kişiye yurtdışı seyahat imkanı sağlayan Titus, Türkiye’nin lider tur operatörlerinden biri konumundadır.

Adres

Ataturk Cad. Mıstıkoğlu İşhanı K:1 D:5 Antakya, Hatay

Telefon

E-Posta