Hatay Çıkışlı Klasik Karadeniz Ve Yaylalar Turu (Kurban Bayramı)

Ücret

3899

Süre

8 gün

Max. Kişi

40

Min. Yaş

Değerlendirme

Henüz yorum yok

Detaylar

Kurban Bayramı Özel  10-16 Temmuz

( Amasya – Gök Medrese – Samsun İlk Adım Anıtı – Bandırma Vapuru)

( Giresun ( Kerasus )  – Akçaabat – Sümela Manastırı – Sürmene )

(Borçka –  Karagöl –  Hopa – Batum –  Piazza Meydanı )

( Badara – Zilkale – Palovit Şelalesi – Ayder – Huser Yaylası)

(Gündoğdu Rize Bezi Atölyesi  - Sürmene – Çay Fabrikası – Uzungöl – Atatürk Köşkü – Ayasofya – Gümüş)

(Ordu –  Boztepe – Tokat – Mevlevihane–Sulu Sokak – Taşhan)

TUR ÜCRETİ      : 3899.0 tl (iki kişilik odada kişi başı)

Tek kişilik oda      : 4.799 tl

2- 6 yaş                :   1.939 tl

7-12 yaş               :  2.899 tl

Hizmete Dahil / Dahil Değil

 • Travego – Tourismo veya Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Bardak Su,
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar,
 • Ordu Teleferik ücreti,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Sümela Minibüs Ücreti,
 • Batum Giriş ücreti, Yurt Dışı Pulu Harcı

Tur Planı

Tur Programı

1.Gün. (Amasya’ya Gece Yolculuğu)

* 17:00 Doğuş Lisesi Önü
* 18:30 İskenderun Ontur Otel Önü

Yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlik de Amasya’ya gece yolculuğu yapıyoruz.

2.Gün. ( Amasya – Gök Medrese – Samsun İlk Adım Anıtı – Bandırma Vapuru)

Sabah erken saatlerde Yeşilırmak Vadisi, Harşena Dağı eteklerine kurulan Amasya’ya ulaşıyor, kahvaltı molası veriyoruz. Osmanlı Şehzadelerinin eğitim gördüğü, tarihi zenginliği ile dikkat çeken şehirde ilk olarak Ferhat İle Şirin Su Kanalını ziyaret ediyoruz. Bu aşk hikâyesini bir de rehberimizden dinledikten sonra Amasya Valisi Seyfeddin Torumtay'ın yaptırdığı Gök Medrese’yi görüp, Torumtay’ın Türbesini ziyaret ediyoruz. Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait arkeolojik, etnografik, sikke, mühür ve nadide el yazması örneklerinin bulunduğu Amasya Müzesi’ni geziyoruz. Müzede bulunan İlhanlılar dönemine ait mumyaları görüyor, buradan yürüyerek Osmanlı Sultanı II. Beyazıt tarafından 26 yıl valilik yaptığı Amasya’ya armağan olarak 1482-1486 arasında Mimar Şemseddin Ahmet’e yaptırılan II. Beyazıt Külliyesi içerisindeki Cami’ye ulaşıyoruz. Kütüphane ve Aşevi gibi yapıları gördükten sonra Yeşilırmak’ın kenarında bulunan Şehzadeler Parkı içinden geçiyor Roma döneminden kalan Alçak Köprü üzerinde fotoğraf molası veriyoruz. Yalı Boyu evlerini en güzel noktadan fotoğraflama fırsatı buluyoruz. Amasya Kalesi’ni ve Helenistik Dönemde bölgede hüküm sürmüş Pontus Krallığı’na ait Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüp, Hükümet Köprüsü ile saat kulesinin yapım hikâyesini rehberimizden dinledikten sonra Amasya’dan ayrılıyor, 19 Mayıs 1919 yılında Atatürk ve silah arkadaşlarının Bandırma Vapuru ile ulaştığı, Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımlarının atıldığı şehir Samsun’a ulaşıyoruz. Samsun’da öğlen yemeğimizi meşhur Terme pidesi ile aldıktan sonra, Samsun halkının ünlü heykeltıraş Heinrich Krippel’e yaptırmış olduğu İlk Adım parkında bulunan Onur Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Buradan Ata’mızı ve silah arkadaşlarını Samsun’a getiren, 1960 yılında gün ışığına çıkan ve günümüzde İstanbul Deniz Müzesi’nde muhafaza edilen orijinal vapurun projesi kaynak alınarak inşa edilen Bandırma Vapuru’nu geziyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  

Kahvaltı: Acentemizin sizin için seçmiş olduğu restoranımızda serpme veya açık büfe şeklinde alınacaktır.( ilk günkü kahvaltı ekstra olarak alınır  ) İlk günkü kahvaltı ve son günkü akşam yemeği tur ücretine dahil değildir. )

Öğle Yemeği: Terme Anıt Pide Restoran (Serbest zaman)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dâhil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Simisso Otel, Fatsa Termal Otel, Konak Otel v.b

3.Gün. ( Giresun ( Kerasus )  – Akçaabat – Sümela Manastırı – Sürmene )

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor, Giresun’ a hareket ediyoruz. Kirazın ve dünyanın en kaliteli fındığının anavatanı olan Giresun’a ulaşıyoruz. Burada fındık ve fındıktan üretilen ürünlerin bulunduğu bir noktada tadım ve alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş molasının ardından içerisinde Kurtuluş Savaşımızın kahramanlarından Giresun’lu Topal Osman Ağa’nın mezarının da bulunduğu Giresun Kalesini panoramik olarak görerek köftesi ile meşhur Akçaabat’a doğru yola çıkıyoruz. Akçaabat’ ta öğlen yemeği için mola veriyoruz. Meşhur köftelerimizi yedikten sonra, Maçka üzerinden Coşandere’yi yanımıza alarak yemyeşil bir manzara ile Altındere Vadisi boyunca ilerliyor, Altındere milli parkına ulaşıyoruz. Burada dolmuş minibüslere binerek, efsaneye göre Atina'lı Barnabas ile Sophronios adlı iki keşiş tarafından 4.yy’da kurulan, Trabzon İmparatoru III. Aleksios Komnenos döneminde (1349-1390) önem kazanan Sümela Manastırına ulaşıyoruz. Meryem Ana Kilisesi, öğrenci odaları, ayazma, su kemerleri ve freskleri rehberimizden dinledikten sonra eşsiz manzarasıyla Sümela Manastırını geride bırakarak Sürmene’ye doğru yola çıkıyoruz. Bir tarafında Karadeniz, diğer bir tarafında Manahos Deresi arasında kurulu Sürmene’de çeliğin su ile buluşması sonrasında bölgenin yetenekli bıçak ustaları tarafından şekillendirilen Sürmene Bıçağını görüyor, alışveriş molası veriyoruz. Alışverişlerimiz sonrasında Hopa’da bulunan otelimize yerleşiyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.

Öğle Yemeği: Akçaabat Horon Restoran

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dahil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Hopa Terzioğlu Otel, Sarp Otel, Peronti Otel, Naliya Otel, Altıparkmak Otel, Bahri Otel v.b

4.Gün. (Borçka –  Karagöl –  Hopa – Batum –  Piazza Meydanı )

ÖNEMLİ UYARI: Batum’a Giriş sadece, yeni nüfus cüzdanları ile gerçekleştirilebilmektedir. Ehliyet ile giriş yapılamaz. T.C vatandaşı olmayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. Belge eksikliği sebebiyle giriş yapamayan misafirlerimizin girişi kendilerine aittir. 150 TL olan çıkış ücreti misafir tarafından ödenir. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir.

Değerli konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimizle ekstra Borçka Karagöl turumuzu gerçekleştiriyoruz. Otobüsümüz ile Artvin’in Borçka ilçesine ulaşıyor ve burada bizleri bekleyen minibüslerimize biniyoruz. Yemyeşil bir manzara eşliğinde Bartnala şelalesini görerek, Klaskur deresinin önüne heyelan düşmesi sonucunda oluşmuş bir doğa harikası Karagöl’e ulaşıyoruz. Burada size verilen serbest zaman da gölün çevresini gezebilir, göl üzerinde kayıklar ile gezinti yapabilirsiniz. Karagöl ziyaretimiz sonrasında Arhavi’de öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğlen yemeğimizin sonrasında Sarp Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Gürcistan’a (Batum) giriş işlemlerimizi tamamlıyor, Batum gezisine başlıyoruz. Aydınlanma yolu olarak tabir edilen Kafkas Transit yolu üzerinde bulunan, Hristiyanlığı Gürcistan’a getiren ilk misyoner St. Andrew Heykeli’ni görüyor, rehberimizden Gürcistan ve Batum tarihi hakkındaki bilgileri dinliyor, Gonai Hisarı ve Okaliptüs ağaçları eşliğinde Türkiye’de Bayburt’tan doğan ve Batum’da denize dökülen Çrohi ( Çoruh ) Nehri üzerindeki Rus Köprüsü’nü görüyor, Batum şehir merkezi turumuza başlıyoruz. 1564 yılında Osmanlı’lar tarafından fethedilen, dönem dönem Rusların eline geçen ve tamamı ile 1921 yılında elimizden çıkan Batum’da, Orta Cami, Piazza Meydanı, Yunan Mitolojisinde önemli bir yere sahip olan Altın Post Medea Heykeli, Astroloji Saati ve Poseidon Heykeli, Drama ve Tiyatro Binası’nı görüyor, fotoğraf çekimlerimizi tamamladıktan sonra Sınır kapısından Türkiye’ye dönüş yapıyoruz.  Otelimize yerleşiyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Loca Restorant

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dahil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Hopa Terzioğlu Otel, Sarp Otel, Peronti Otel, Naliya Otel, Altıparkmak Otel, Bahri Otel v.b

5.Gün. ( Badara – Zilkale – Palovit Şelalesi – Ayder – Huser Yaylası)

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında arzu eden konuklarımız ile birlikte ekstra yayla turumuza çıkıyoruz. Ekstra turlara katılmayan misafirlerimiz ise otel de vakit geçirebilirler. Ekstra gezilerimiz sonrasında kırmızı benekli alabalığı ile meşhur Fırtına Deresi’nin kıyısında ki restoranımız da derenin sesi eşliğinde yemeklerimizi aldıktan sonra Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali'nde ülkemize “Altın Ayı” ödülünü getirmeyi başaran “Bal” filminin çekimlerinin gerçekleştiği 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'nda Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon, Aşağı Ambarlı ve Yukarı Ambarlık gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Keyifli bir yürüyüş yapabilir ve yöre insanlarıyla sıcak bir sohbet edebilirsiniz. Dileyen misafirlerimizle ekstra Huser Yaylası gün batımı turunu gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

1.Seçenek Zilkale – Badara Yayla Gezisi

Bizleri bekleyen minibüslerimize binerek ortalama 5 saat sürecek bir ekstra tur gerçekleştiriyoruz. Öncelikle Sevdaluk dizisinin çekildiği, eski adıyla Çinçiva, günümüzde ki adıyla Şenyuva Köyüne geliyor ve burada ki tarihi köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Buradan Trabzon İmparatoru Komnenos ailesi tarafından 13. yy’da yaptırıldığı tahmin edilen, Çat vadisinde akmakta olan Çat deresinden yaklaşık 100 metre yukarıda adeta bir kartal yuvası şeklinde, Erzurum’dan gelen ticaret yolunu korumak amacıyla inşa edilmiş olan Zilkale’yi ziyaret ediyoruz. Zilkale gezimizden sonra Karadeniz’in en hızlı akan şelalerinden birisi olan Palovit şelalesini ziyaret ediyoruz. Buradan yemyeşil doğa içerisinde yapacağımız yolculuğumuz ile Şimşir ormanlarını görerek Badara yaylasına ulaşıyoruz. Burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu zaman içerisinde yayla da yürüyebilir, salıncaklarda fotograflar çekebilir ya da deniz seviyesinden 2000 metre yükseklikte meşhur Karadeniz çayının tadına bakabilirsiniz.

2.Seçenek. Fırtına Deresinde Rafting; yaklaşık 1,5 saat süren Uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting kişi başı ………. TL’dir. (Ekstra)

Ekstra Huser Yaylası Gün Batımı Turu;…………….. TL

Ayder yaylasından bineceğimiz minibüsler ile Karadeniz’in doyumsuz manzaraları eşliğinde bir doğa harikası olan Huser Yaylasına hareket ediyoruz. Bölgenin en iyi manzaralı yaylalarından biri olup 2400 rakıma sahip olan bu yayladan, Güneyde Kaçkar Altıparmak Dağları'ndan başlayıp, Kaçkar Kemerli, Kaçkar Kavron ve Kaçkar Verçenik Dağları'na kadar kesintisiz bir manzarayı izliyoruz. Ayaklarınızın altında Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavron Vadileri, arkanızda Karadeniz sahil şeridi, karşınızda Hazindak ve Pokut Sal sırtları, yani 0 m den 4000m ye kadar her yeri görebiliyorsunuz. Güneşin batışını izleyeceğimiz seyir tepesine çıkıyoruz, Güneşin batışını izliyoruz. Eğer şanslı ise sis bulutundan oluşan fotoğraflardaki o güzel manzarayı da görebilirsiniz.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Pınar Alabalık tesisleri (Serbest olarak alınacaktır)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dahil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Naliya Otel, Altıparmak Otel, Bahri Vadi Otel vb

6.Gün. (Gündoğdu Rize Bezi Atölyesi  - Sürmene – Çay Fabrikası – Uzungöl – Atatürk Köşkü – Ayasofya – Gümüş)

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Rize’nin Gündoğdu beldesin de Rize bezinden üretilen tekstil ürünlerinin bulunduğu bir mağazada alışveriş molası veriyoruz. Tarih boyunca Rize’de ki en yaygın el sanatı olan dokumacılık ve kenevir bitkisinin sapında ki liflerden üretilen kendir ipliğinin faydaları ile ilgili bilgiler alıyor ve alışveriş yapabilmeniz için bir serbest zaman veriyoruz. Bir sonraki durağımız bir doğa harikası olan Uzungöl olacaktır. Of ilçesi üzerinden Solaklı Deresi’ni takiben Çaykara ilçesi sınırlarında deniz seviyesinden 1000 metre yüksekliğindeki Uzungöl’e ulaşıyoruz. Vadi içerisinde, çam ağaçlarının arasında Demirkapı Yaylası’ndan ve Soğanlı Dağları’ndan gelen Haldizen Deresi’nin önünün heyelan sonucunda kapanması ile oluşmuş olan Uzungöl’ de vereceğimiz serbest zaman içerisinde, göl etrafında yürüyüş yapabilir, seyir tepesinden Uzungöl’ü fotoğraflayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimizle ekstra Karester yaylası turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz sonrasın da Uzungöl’ den ayrılıyoruz Sürmene Çamburnu mevkiinde olan restorantımız da öğlen yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemeğimizin ardından çay fabrikası ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. 1924 yılından itibaren ülkemizde yapılmaya başlayan çay tarımı, çayın işlenişi ve doğru çay demleme tekniklerini uzmanlardan dinlerken ilk hasattan demlenmiş olan çaylarımızı içiyoruz. Anlatımlar sonrasında alışveriş yapabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrasın da Trabzon’ a doğru yola çıkıyoruz. Tarihi İpek Yolu’nun en önemli şehirlerinden olan 4000 yıllık geçmişi ile bizleri karşılayan Trabzon’da ilk olarak; Soğuksu Mevkii’nde bulunan Atatürk Köşkü ile gezimize başlıyoruz. Trabzonlu ünlü banker Kostantin Kabayanidis tarafından 19 yy. sonlarında İtalyan Barok mimarisinden etkilenerek yaptırılmış olan, 1923 Lozan anlaşmasındaki ek maddeye göre Türkiye ile Yunanistan arasındaki nüfus mübadelesi sonucunda hazineye kalan ve Atatürk’ün iki kez ziyaret ettiği,  vasiyetinin bir kısmını yazdığı Atatürk Köşkü’nü geziyoruz. Sonrasın da 1204 yılında İstanbul’un Latin işgaline uğraması ile İstanbul’dan kaçan İmparatorluk ailesinden, I. Manuel Komnenos tarafından 1250 -1260 yıllarında kilise olarak yaptırılan, 1584 yılında Cami’ye çevrilip, 1964 yılında Vakıflar genel müdürlüğü tarafından restore edilerek Müze’ye dönüştürülen. 2012 yılında tekrar ibadete açılarak cami olarak kullanılmaya başlanılan Ayasofya’yı geziyoruz. Sonrasın da Trabzon’a özgü el sanatı olan Trabzon Hasırı, Telkâri ve Trabzon’da sadece beş ailenin yaptığı kazaziye işlerini yapan ustaların marifetli ellerinde hazırlanan ürünleri görme fırsatı buluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Ekstra Karester Yayla Turu (……….. TL); Minibüslerimiz ile 2400 metre yüksekliğe tırmanmaya başlıyoruz. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyor Yayla Evlerinden bir tanesine konuk oluyor çaylarımızı içiyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş ve Uzungöl’ü kuşbakışı gören fotoğraflarımızı aldıktan sonra Uzungöl’e geri dönüyoruz. Hava muhalefeti nedeni ile Karester yaylasına çıkılamadığı durumda Demirkapı yayla turu yapılacaktır.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Çamburnu Hancıoğlu Restorant (serbest menü seçenekleri geçerli olacaktır)

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe veya set menü tur ücretine dahil olarak sunulacaktır.

Konaklama: Bal otel v.b

7.Gün. (Ordu –  Boztepe – Tokat – Mevlevihane–Sulu Sokak – Taşhan)

Değerli Konuklarımız; Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından otelden ayrılıyor, Ordu şehir Merkezine geliyor teleferik ile Karadeniz’in en güzel seyir terasına sahip olan 485 metre yüksekliğindeki Boztepe’ye çıkıyor muhteşem Ordu manzarasını izliyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Ünye – Niksar üzerinden Tokat’a ulaşıyoruz. Öğle yemeğinde Tokat mutfağının birbirinden lezzetli yemekleri ile alıyoruz. Yemeğimizin sonrasın da ilk olarak Eski Tokat Millet Vekili Mustafa Vasfi Süsoy’a ait, Mustafa Kemal Atatürk’ün 26 Eylül 1924 tarihinde eşi Latife Hanım ile birlikte misafir olduğu konağı bugünkü ismiyle Atatürk Evi’ni görüyoruz. Bir sonraki gezi durağımız olan Mevlevihane’ye tarihi sokak içerisinden yürüyerek ulaşıyoruz. Bey Sokağında bulunan XVII. Yüzyılın ilk yarısında Sultan III. Ahmet’in veziri Sülün Muslu Paşa tarafından yaptırılmış olan Mevlevihane Müzesini geziyor, 18. Yy da Osmanlı Barok üslubunda inşa edilmiş olan 2 Katlı Latifoğlu Konağına ulaşıyoruz. İçerisinde bulunan ahşap oymaları ve kalem işi süslemeleri ile türünün ender örneklerinden olan tarihi Latifoğlu konağı ziyaretimizi tamamlayarak Sulu sokağa giriyoruz. Ali Paşa Camii, Aşevi, Nizameddin Yağıbasan tarafından yaptırılan Yağıbasan Medresesi, Yazmacılar Hanı ve Gökmedrese’yi dışarıdan görüp, Taşhan’a ulaşıyoruz. Taşhan da vereceğimiz serbest zaman içerisinde yorgunluk çaylarımızı içiyor, Tokat yazma örneklerini görüp alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında eve dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Akşam ilerleyen saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına ulaşıyoruz. Bir başka Coral Travel organizasyonunda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Pirhan Restoran (serbest menü)

Akşam Yemeği: Yol üzeri dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır.

Harita Konumu

Rezervasyon Takvimi

Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
July 2022
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
12
13
14
15
16
17
18
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
19
20
21
22
23
24
25
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
26
27
28
29
30
31
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
August 2022
1
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
2
3
4
5
6
7
8
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
9
10
11
12
13
14
15
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
16
17
18
19
20
21
22
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
23
24
25
26
27
28
29
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
30
31
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
September 2022
29
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
30
31
1
2
3
4
5
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
6
7
8
9
10
11
12
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
13
14
15
16
17
18
19
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
20
21
22
23
24
25
26
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
27
28
29
30
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
October 2022
26
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
27
28
29
30
1
2
3
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
4
5
6
7
8
9
10
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
11
12
13
14
15
16
17
3899

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 3899 / bilet
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
November 2022
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
December 2022
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
January 2023
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
February 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
March 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
April 2023
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
May 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
June 2023
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

Bir de bunlar var...

Değerlendirmeler

Henüz yorum yok
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 • yer
 • Kolaylıklar
 • Hizmetleri
 • fiyat
 • Oda -larında

Giriş Yap

87’den fazla ülkeye operasyon düzenleyen ve yılda yaklaşık 100 bin kişiye yurtdışı seyahat imkanı sağlayan Titus, Türkiye’nin lider tur operatörlerinden biri konumundadır.

Adres

Ataturk Cad. Mıstıkoğlu İşhanı K:1 D:5 Antakya, Hatay

Telefon

E-Posta