Hatay Çıkışlı Ege Akdeniz Esintisi Turu

Ücret

4999

Süre

8 gün

Max. Kişi

40

Min. Yaş

Değerlendirme

Henüz yorum yok

Detaylar

( Pamukkale – Hierapolis – Efes Antik Şehri )

( 1. Bodrum Tekne Turu )

( Akyaka – 2. Gökova Tekne Turu – 3. Azmak Çayı Tekne Turu )

( 4. Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu )

( Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Kekova – Çayağzı – 5. Kekova Tekne Turu )

 ( Düden Şelalesi - Antalya Kaleiçi - Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı )

 

Hizmete Dahil / Dahil Değil

 • Mercedes (Travego Tourismo), Man marka otobüsler ile ulaşım
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Bodrum Tekne turu, Gökova Tekne Turu, Kekova Tekne turu,
 • Tüm Öğle Yemekleri,
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,
 • Programda Belirtilen tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,

Tur Planı

Tur Programı

1.Gün. ( Pamukkale’ye Hareket )

* 15:00 Doğuş Lisesi Önü
* 16:30 İskenderun Ontur Otel Önü

Değerli konuklarımız yukarıda belirttiğimiz kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte Pamukkale’ye gece yolculuğu yapıyoruz.

2. Gün. Pamukkale – Hierapolis – Efes Antik Şehri  

Değerli Konuklarımız, sabah erken saatlerde Pamukkale ye Travertenlere doyumsuz manzarası eşliğinde kahvaltımızı alıyoruz (Ekstra). Kahvaltı sonrası karla kaplı bir dağ görünümünde olan Travertenlere geliyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen teraslarda gezerken Denizli ovasına hâkim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Deliği' ni görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu’nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan Hierapolis Tiyatrosu' nu (Panoramik) olarak görüyor Selçuk’a hareket ediyoruz.  Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kaybolmamış köy dokusu ile Eski bir Rum kasabası olan Meyve Şaraplarıyla ünlü Şirince ye geliyoruz. Eski adı çirkince olan bu şirin kasaba da vereceğimiz serbest zamanın ardından Kuşadası’na geliyor ve serbest zaman veriyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Kahvaltı: Pamukkale’de ekstra olarak alınacaktır. İlk günkü sabah kahvaltısı ve son günkü akşam yemeği tur ücretine dâhil değildir.

Öğle Yemeği: Şişgüzar Restoran ekstra Çöp Şiş Menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir. Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunulacaktır.)

Konaklama Oteli: Kuşadası veya Selçuk Otelleri

3.Gün. ( 1. Bodrum Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Söke üzerinden Bafa gölü ve Beş Parmak Dağlarının manzarası eşliğinde Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum Yat Limanında bizi bekleyen teknemize biniyor ve Ege’nin masmavi sularına açılıyoruz. Bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak Bodrum veya Hisarönü Tekne Turu yapılacaktır. Bu tekne turlarımızda Ege’nin masmavi koylarına açılıyor ve gün boyu yüzme molaları veriyoruz. Tekne turumuzun ardında Muğla’ya hareket ediyor otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Bodrum Tekne Turu: Ada Boğazı, Bağla Koyu, Deve Plajı, Akvaryum Koyu (Hava muhalefeti nedeni ile yüzme molası verilecek koylarda değişiklik yapılabilir)

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu

Kahvaltı: Konaklama otelinde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Teknede Öğle Yemeği: Ekstra Tavuk yada Balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve makarna ile servis edilir.

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Oteli: Muğla Otelleri

4. Gün ( Akyaka – 2. Gökova Tekne Turu – 3. Azmak Çayı Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Gökova’yı Muğla’ya bağlayan Sakar Geçidini geçiyor, güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka Beldesine geliyoruz. Burada bizleri bekleyen teknemize biniyor, Gökova’nın masmavi denizine dümen kırıyoruz. Gökova Tekne turumuza başlıyoruz. Egenin birbirinde güzel koylarına demir atıp yüzmek için serbest zaman veriyoruz. Akşamüstü tekneden iniyor, dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Azmak Çayı Sandal Turumuza başlıyoruz. Kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayı’nı görmek için Nehir’e dümen kırıyoruz. Azmak çayında gerçekleştirdiğimiz tekne turumuzun ardından üzerimize sinen deniz kokusuyla Akyaka’dan ayrılıyor Köyceğiz – Göcek üzerinden Fethiye’ye geliyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Gökova Tekne Turu : Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy, Su altı Mağaraları

Tekne Detayları: 110 kişilik, 25 mt uzunluğunda 7 Mt Genişliğinde 3 katlı, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Ekstra Azmak Kişi Başı 15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: Ekstra Tavuk yada Balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri:

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

5. Gün. ( 4. Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimiz kendilerine sunulan ekstra turlara katılabilirler.

1.Ekstra (Ölüdeniz Kelebekler Vadisi Tekne Turu) Turumuza katılan misafirlerimiz ile birlikte Hisarönü üzerinden Belcekız koyuna geliyor ve teknemize biniyoruz. Tüm gün sürecek tekne yolculuğumuzda ünü dünyaya yayılmış Kelebekler Vadisi Koyu Plajı, Antik St. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su, Deve Sahili ve Plajı molalarımızı veriyor günün sonu da teknemiz limana yanaşıyor Ölüdeniz de yüzme molası veriyoruz.

Tekne Detayları: 160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

2.Ekstra ( Jeep Safari Turu )

Değerli konuklarımız; otelimize gelen safari araçlarımız ile bölgedeki en zevkli aktiviteler arasında sayılan Jeep safari turumuzda Çevredeki doğal ve tarihi güzellikleri yakından görüyor ve öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Yaka Park’a geçiyor Temiz hava, taze gıda, geleneksel lezzetler ve sıcak bir atmosferin hâkim olduğu bölgede yemek yerken yeni sezon için enerji topluyoruz. Yaka park gezimizin ardından son durağımız olan Saklıkent’e geçiyoruz. Saklıkent gezimizin ardından turumuzu tamamlıyoruz.

Değerli konuklarımız; ekstra turlarımız ardından konaklama otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında Hisarönü barlar sokağına gidiyoruz. (Ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Konaklama Oteli: Fethiye Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır.                    

6. Gün. ( Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Kekova – Çayağzı – 5. Kekova Tekne Turu )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan Restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip, yolculuğumuza Kalkan – Kaş üzerinden Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Teknelerin müsaitliğine göre Üçağız veya Çayağzı limanından hareket edecek olan teknemiz ile Kekova – Batık kent turumuza başlıyoruz. Sular altın da kalmış batık şehrin kalıntılarını göreceğimiz bu turumuzda Kekova’nın en güzel koylarında yüzme molası vereceğiz. Tekne turumuzu tamamlayıp limana yanaşıyor Finike, Kemer üzerinden Antalya’daki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kekova Tekne Turu: Akdeniz’in bir birinden güzel koylarında yüzme molaları

Tekne Detayları: 60 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Ekstra( Tavuk Izgara, Makarna, Pilav, Salata )

Konaklama Oteli: Antalya Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

7.Gün. ( Düden Şelalesi - Antalya Kaleiçi - Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet Meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Düden şelalesine hareket ediyoruz. Şelalede vereceğimiz serbest zamanda çaylarımızı yudumluyoruz. Sonrasında dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz. (Ekstra). Rafting sonrasında, Köprülü Kanyondan ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Asma yaprağında alabalık, sebzeli tavuk şiş ( seçmeli ), salata açık büfesi, pilav veya makarna ve meyve, Rafting Ücretine Dâhildir.)

Ekstra Rafting Turu / Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: Bu gece konaklama yoktur.

8.Gün. ( Dönüş Yolculuğu )

Değerli Konuklarımız, gece ilerleyen saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktasına bırakıyor, bir başka Coral Travel organizasyonunda buluşmak dileği ile sizlere veda ediyoruz.

Harita Konumu

Rezervasyon Takvimi

Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
July 2022
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
12
13
14
15
16
17
18
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
19
20
21
22
23
24
25
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
26
27
28
29
30
31
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
August 2022
1
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
2
3
4
5
6
7
8
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
9
10
11
12
13
14
15
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
16
17
18
19
20
21
22
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
23
24
25
26
27
28
29
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
30
31
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
September 2022
29
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
30
31
1
2
3
4
5
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
6
7
8
9
10
11
12
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
13
14
15
16
17
18
19
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
20
21
22
23
24
25
26
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
27
28
29
30
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
October 2022
26
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
27
28
29
30
1
2
3
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
4
5
6
7
8
9
10
4999

Fiyat

Genel fiyat: Yetişkin (18+ Yaş) 4999 / bilet
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
November 2022
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
December 2022
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
January 2023
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
February 2023
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
March 2023
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
April 2023
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
May 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Pzt
Sal
Çrş
Per
Cum
Cts
Paz
June 2023
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2

Bir de bunlar var...

Değerlendirmeler

Henüz yorum yok
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 • yer
 • Kolaylıklar
 • Hizmetleri
 • fiyat
 • Oda -larında

Giriş Yap

87’den fazla ülkeye operasyon düzenleyen ve yılda yaklaşık 100 bin kişiye yurtdışı seyahat imkanı sağlayan Titus, Türkiye’nin lider tur operatörlerinden biri konumundadır.

Adres

Ataturk Cad. Mıstıkoğlu İşhanı K:1 D:5 Antakya, Hatay

Telefon

E-Posta