444 07 31

Benelux & Parıs Turu 7 Gece 8 Gün

Benelux & Parıs Turu 7 Gece 8 Gün

880 EURO

799 EURO

Benelux &Parıs Turu
Sunexpress Hava Yolları Tarifeli Seferi İle
7 Gece 8 Gün
Köln – Lüksemburg (1) – Remich – Schengen – Metz – Paris (2) – Brugge
Brüksel (1) – Delft – Amsterdam (2) – Düsseldorf (1)
( Düsseldorf Gidiş – Düsseldorf Dönüş )
 
Gaziantep Çıkışlı
 
1. Gün: Gaziantep – Düsseldorf – Köln – Lüksemburg
Gaziantep Havalimanı Dış Hatlar gidiş  terminalinde01.00’da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sunexpress Havayollarının XQ748sefer sayılı uçuşu ile saat 03:10’da Düsseldorf’a hareket. 06.30 ‘da Düsseldorf’a e varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Köln’e hareket Günümüzün ilk durağı Köln’de Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Luxemburg’a hareket ve panoramik Lüksemburg turu. Turumuzda Petrus vadisi, eski şehir merkezinin dar sokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer.
 
2. Gün: Lüksemburg – Remıch&Schengen – Metz – Paris
Kahvaltının ardından Remich&Schengen’e hareket. Panoramik Remich turumuzda Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden geçip, buradan bir dakikada 3 ülkeyi kat edeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Schengen turumuzda ise Schengen anlaşması ile Schengen vizesine adını veren şehrimizi ziyaret ediyoruz.  Remich&Schengen üzerinden Paris’e hareket, Yol üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Tur sonrası Paris hareket. Varışımızın ardından Panoramik şehir turu, Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, PetitPalais, ComedieFrancais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
 
3. Gün: Paris
Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izlemek için, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi ChampsElysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (140 Euro) turuna katılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özel masalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde
 
 
4. Gün: Paris –  Brugge  – Brüksel
Kahvaltının ardından Brugge’e hareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Daha sonra Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehir turumuzda  Kraliyet Sarayı , GrandPlace, Borsa Binası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer.
 
5. Gün: Brüksel – Delft – Amsterdam
Sabah kahvaltının ardından Delft’e hareket. Delft Mavisi ismiyle bilinen mavimsi beyaz üzerine mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü Delft. Kanalları köprüleri ve tipik Hollanda mimarisini yansıtan bozulmamış sokaklarıyla ziyaretçilerini kendine çeken şehirdeki panoramik turumuzun ardından, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Rotterdam & Lahey Turuna katılabilirler (40 Euro). Günümüzün ilk durağı, İkinci dünya savaşında gördüğü ağır hasar sebebiyle neredeyse baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük limanı ve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Hollanda’nın modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar PietvanBlom imzalı Floransa’da bulunan PonteVechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Lahey Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey, Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Amsterdam’a hareket ediyoruz ve varış sonrasında Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve Avrupa’nın en ünlü pırlanta fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelinizde.
 
6. Gün: Amsterdam
Kahvaltının ardından arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Marken&Volendam&Zaanseschans turuna katılabilirler (75 Euro). MarkenVolendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Zaans turunda Hollandanın en güzel tema parkını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezine hareket. Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
 
7. Gün: Amsterdam – Düsseldorf
Kahvaltının ardından Düsseldorf’a doğru yola çıkıyoruz. Düsseldorf’ a varışımıza istinaden panoramik olarak şehiri gördükten sonra otelimize transfer oluyor ve check in işlemlerinden sonra serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.
 
8. Gün:  Düsseldorf – Gaziantep
Rehberimizin belirteceği saatte lobide buluşma ve check in işlemleri sonrası Düsseldorf havalimanına hareket.Sunexpresshavayolları’nınSQ749 sefer sayılı uçağı ile 07:40’daGaziantep’e uçuş. Yerel saat ile 12.45’de Gaziantep Havalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.
 
Fiyatlarımıza Dahil Olan Servislerimiz
Havalimanı vergileri
Sunexpress Havayolları ile Gaziantep - Duesseldorf – Gaziantep parkurunda uçak bileti
3*-4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar  
Alan/otel/alan transferleri
Özel otobüslerimiz ile tüm şehirler arası transferleri
Köln, Lüksemburg, Remich, Schengen, Metz, Paris, Brugge, Brüksel, Delft,  Amsterdam panoramik şehir turları Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Otel vergileri  
Turist Şehir vergileri
TURSAB Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 
Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Servislerimiz
Vize ücreti
Zorunlu sigorta ücreti
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yerleri girişleri
Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)
 
Pazartesi, 12. Ağustos 2019 XQ 748 GZT 03:10 – DUS 06:30

Pazartesi, 19. Ağustos 2019XQ 749 DUS 07:40 – GZT 12:45
 
TARİH DOUBLE ODA FİYATI SINGLE ODA FİYATI ÇOCUK FİYATI
(İKİ YETİŞKİN YANINDA)
12.08.2019
19.08.2019
799 EURO 959 EURO
769 EURO
 REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

TARİH DOUBLE ODA FİYATI SINGLE ODA FİYATI ÇOCUK FİYATI
(İKİ YETİŞKİN YANINDA)
12.08.2019
19.08.2019
799 EURO 959 EURO 769 EURO

 

BİZİ TAKİP EDİN