444 07 31

Benelüks & Paris Turu (HATAY KALKIŞLI)

HATAY KALKIŞLI 7 GECE 8 GÜN

990 €

Benelüks & Paris Turu
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri İle
7 Gece 8 Gün
Lüksemburg - Paris (3) - Brüksel (1) – Rotterdam – Amsterdam (2) – Köln – Lüksemburg (1)
 
27 Temmuz
 
1. Gün: İstanbul - Lüksemburg – Paris 27 Temmuz
HATAY Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 03:00'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından İstanbul ‘a ve İstanbul’dan Türk Hava Yollarının TK 1353 sefer sayılı uçuşu ile 09:40’da Lüksemburg’a uçuş. Yerel saat ile 11:05’te varış ve Paris’e hareket. Paris’e varışın ardından panoramik Paris şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Tankı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı, Madeleine Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası  otelinize transfer. Geceleme otelimizde.
 
2. Gün: Paris 28 Temmuz
Sabah kahvaltısının ardından Eiffel Kulesi, Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna katılabilirler Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a teleferik ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame katedralini ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz resim molasının ardından otelimize dönüyoruz. Akşam, düzenlenecek olan Paris by night turuna katılabilirler. Tur sonrası otele  transfer. Geceleme otelimizde.
 
3. Gün: Paris 29 Temmuz
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland turuna katılabilirler (110 Euro).Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile size masalsı bir dünyaya götürecek bu turumuzda Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
 
4. Gün: Paris – Brüksel 30 Temmuz
Sabah kahvaltısının ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Güzergah üzerinde düzenleyeceği tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü  Brugges kenti turuna katılabilirler. Brüksel’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place (şehir meydanı), Borsa Binası, Atomium anıtı, Heysel stadyumu ve Mannequin Pis (işeyen bebek heykeli) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer.  Geceleme otelimizde.
 
5. Gün: Brüksel – Rotterdam – Amsterdam 31 Temmuz
Sabah kahvaltısının ardından Rotterdam’a hareket ediyoruz. Rotterdam’a varış sonrası panaromik şehir turu. Turumuzun ardından Amsterdam’a hareket. Amsterdam’a varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
 
6. Gün: Amsterdam 1 Ağustos
Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Muhteşem Hollanda  turuna katılabilirler. Marken ve Volendam kasabaları, Zaanse Schans, tekne ile Amsterdam kanallarını ve Mücevher fabrikası görülecek yerler arasındadır. Kanal turumuzda kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Amsterdam’da manzara eşliğinde kanal ve köprüleri göreceğiz ardından dünyaca ünlü elmas fabrikasını gezeceğiz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans’ı görme fırsatı yakalıyoruz ve tur sonrası otele transferimiz gerçekleşiyor. Geceleme otelinizde.
 
7. Gün: Amsterdam – Köln – Lüksemburg 2 Ağustos
Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket ediyoruz. Köln’e varış sonrası panoramik şehir turu. Turumuzda Gotik Katedral, alışveriş caddeleri ve Ren Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Lüksemburg’a hareket. Varışımızın ardından şehir turu. Turumuzda Petrus nehri vadisi, UNESCO dünya kültür mirası kabul edilen eski şehir merkezi, Vedar sokakları, Anayasa Meydanı, şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin Remich ve Schengen  turuna katılabilirler. Bu turumuzda 3 ülkenin (Lüksemburg-Almanya-Fransa) sınırlarının bir araya geldiği Remich Kasabası ve Mosel Vadisi’ndeki şirin köyler görülecek olup sonrasında Schengen antlaşmasının yapıldığı bina ve anıt önünde fotoğraf molası vereceğiz). Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
 
8. Gün: Lüksemburg – İstanbul 3 Ağustos
Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK1354 sayılı tarifeli seferi ile saat 12:00’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17:10’da İstanbul'a varış ve 23: 50’de Hataya uçuş  turumuzun sonu. 
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz
Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Hatay -İstanbul (IST) – Lüksemburg (LUX) – İstanbul (IST)-Hatay arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
3 ve 4* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Tüm şehirlerarası transferler
Panoramik Paris, Brüksel, Rotterdam, Amsterdam, Köln ve Lüksemburg şehir turları
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası
Şehir Vergileri
PARİS KOMBİNE
PARIS BY NIGHT
BRUGGES TURU
MUHTEŞEM HOLLANDA TURU
REMİCH ve SCHENGEN TURU
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz
Vize ücreti
Özel Seyahat Sağlık Sigortası
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
Opsiyonel turlar
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri


**FİYATLAR ve TARİHLER
TUR ADI GİDİŞ TARİHİ-
DÖNÜŞ TARİHİ
 
İKİ KİŞİLİK
 ODADA KİŞİ BAŞI
 
TEK KİŞİLİK
 ODA
 
İLAVE
 YATAK
 
2-12 YAŞ
 ÇOCUK
 
0-2 YAŞ 
ÇOCUK
 
Benelux Turu 27.07.2019 - 3.08.2019 990€ 1180€ 980€ 940 500
 


REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

**FİYATLAR ve TARİHLER
TUR ADI GİDİŞ TARİHİ-
DÖNÜŞ TARİHİ
 
İKİ KİŞİLİK
 ODADA KİŞİ BAŞI
 
TEK KİŞİLİK
 ODA
 
İLAVE
 YATAK
 
2-12 YAŞ
 ÇOCUK
 
0-2 YAŞ 
ÇOCUK
 
Benelux Turu 27.07.2019 - 3.08.2019 990€ 1180€ 980€ 940 500
 

BİZİ TAKİP EDİN