213 07 57

BELGRAD TURU

2 Gece 3 Gün

199 €

1. Gün
 
İSTANBUL - BELGRAD 
pegasus PC 893 
Kalkış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 07.08.2015 08:00
Varış Nikola Tesla Havalimanı Belgrad 07.08.2015 09:00

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 07:00’de buluşma ve PC 893 sefer sayılı uçuşumuz ile Belgrad’a uçuş. Varışımızın ardından havalimanında bekleyen özel aracımızla panoramik Belgrad Sehir Turumuza basliyoruz. Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Tur bitimi otele donuyoruz. Check inn islemlerinin ardindan serbest zaman. Geceleme Belgrad’daki otelimizde.
 
2. Gün
 
BELGRAD
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Novi Sad, Petrovaradin, Sremski Karlovci ( Novi Sadda Öğle Yemeği Dahil ) turuna katılabilirler. (55 Euro).
 
3. Gün
 
BELGRAD - ISTANBUL
pegasus PC894
Kalkış Nikola Tesla Havalimanı Belgrad 09.08.2015 11:10
Varış Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul 09.08.2015 12:30

Sabah kahvaltısının ardından Belgrad havaalanına transfer ve ardından Pegasus Havayollarının PC894 tarifeli uçuşu ile saat 11:10’da İstanbul’a hareket. Yaklaşık 45 dakikalık bir uçuştan sonra İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 
Belgrad Turu
GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

Belirtilen havayolları ile ekonomi sınıfı ulaşım, 
Havalimanı vergileri, 
Belirtilen otellerde oda kahvaltı konaklamalar, 
Alan/otel/alan transferleri, 
Panoramik şehir turları, 
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri, 
Otel vergileri,
GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişiye özel seyahat sigorta ücreti , 
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları, 
Yurt dışı çıkış harcı bedeli, 
Müze ve ören yerleri girişleri, 
Rehber ve şoför tipleri (isteğe bağlı) 
Öğle ve akşam yemekleri .
TUR NOTLARI

Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz. 
Ekstra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. 20 kişinin altında kalması durumunda tur fiyatlarında değişikik olabilir. 
Ekstra turların günleri; katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre veya benzeri durumlara göre rehber tarafından değiştirilebilir. 
3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz. 
Programa dahil olan panoramik şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan müze ve ören yerleri girişleri içermeyen maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır. 
Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir. 
Coral Travel, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

BİZİ TAKİP EDİN