444 07 31

Como Turu

Como Turu

229€

FLASH PROMOSYON

KIŞ, İLKBAHAR & YAZ DÖNEMİ

COMO

Atlas Global Hava Yolları Tarifeli Seferi ile…

20, 27 Kasım, 11 Aralık 2016, 08,15 Ocak, 12, 26 Şubat, 12,26 Mart, 09, 23, 30 Nisan, 14,21 Mayıs, 11 Haziran 2017 hareket… 2 Gece

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI DAHİL!***

 

1.Gün İSTANBUL – MİLANO – COMO

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Atlas Jet kontuarı önünde saat 07.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Hava Yolları’nın KK6063 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.35’te Milano’ya hareket ve yerel saat ile 11.35’te varışımıza Panoramik Como şehir turu için hareket. Como Gölü, Alp dağlarının eteklerinde yer alan, dünya jet sosyetesinin vazgeçilmez tatil yerlerinden olan yeşilin mavi ile buluştuğu cennetten bir köşedir.Tur sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Lugano – İsviçre  turu (45 Euro). İsviçre’nin Ticino kantonunda göl kenarında yer alan Lugano kentinde İtalya dokusundan uzaklaşmadan İsviçre kültürünü yaşayabilirsiniz. Tur sonrasında otele transfer.

 

2.Gün COMO

Sabah kahvaltısı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Milano ve Outlet turuna katılabilirler (75 Euro). Öncelikle Outlet turu yapılacaktır. Ardından Panoramik Milano şehir turu düzenlenecektir. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur sonrasında otele geri dönüş için transfer.

 

3.Gün COMO – MİLANO–İSTANBUL

Kahvaltımızın ardından, otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Malpensa havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Hava Yolları’nın KK6064 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.55' de İstanbul' a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19.45' te  varış ve turumuzun sonu.

 

 

** Como konaklamaları  Lomazzo, Varese, Monza bölgelerinden birinde sunulmaktadır.

 

 

*** BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

ANTALYA, BODRUM, İZMİR, KONYA, TRABZON, ADANA, KAYSERİ, KIBRIS

 

Notlar;

İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.

Bağlantı kampanyamız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.

Gruplarda bağlantı kampanyası geçerli değildir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 Atlas Global Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Milano  İstanbul (IST) gidiş dönüş İkram dahil uçak bileti

Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,

Belirtilen kategori otellerde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama,

Havaalanı – otel  havaalanı transferleri,

Panoramik  Como şehir tanıtım turu,

Coral Travel profesyonel rehberlik hizmetleri

Otel vergileri & Turist şehir vergileri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

 İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

 Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,

 Yurt dışı çıkış vergisi, 15 TL

 İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro )

 

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştuklarıiçin Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmişayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turlarışehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalıyollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Coral Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** Coral Travel , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Coral Travel , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Coral Travel sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

Yırtık, yıpranmışıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaş

REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

Tur Adı Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0-1.99 Yaş 2-11.99 Yaş
Como Turu 3* Como Otelleri STANDART ODA 2 Gece 3 Gün Atlas Jet ile 11.12.2016 - 13.12.2016 229 419 229 150 229
Como Turu 4* Hotel Della Rotonda Vb. STANDART ODA 2 Gece 3 Gün Turkish Airlines ile 30.12.2016 - 1.1.2017 299 389 299 150 299
 

 

BİZİ TAKİP EDİN