444 07 31

Barselona Turu

Barselona Turu

299,00€

SONBAHAR & KIŞ & İLKBAHAR DÖNEMI

BARCELONA

Pegasus Havayolları 3 Gece

  

01.Gün İSTANBUL – BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.30’da hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 469 sefer sayılı uçağı ile saat 10.25’te Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 13.15’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona Gece Turu (35 Euro) Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 

02.Gün BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dali Müzesi ve Güney Fransa (Perpignan & Colliure) turuna (80 Euro)  ya da Gerona & Figueras Turu’na (65 Euro) katılabilirler. Dali Müzesi ziyaretimizde ünlü ressam Dali’yi tanıma ve eserlerini yakından görme imkanına sahip olacağız. Güney Fransa Turu’nda görülecek yerlerden Colliure; Doğu Pirieneler Bölgesinin Fiyortlarla buluştuğu taş evleri, şatoları, plajları, renkli kayıkları ile 13.yy’ı yaşayan küçük bir kasabadır. Perpignan; Dali’ye göre evrenin merkezi olan; eski Katalonya’nın 13 ve 14. yüzyılda  başkentliğini yapmış, eski Mayorka Krallığı’nın Avrupa karası üzerindeki merkeziydi. Şehirde görülecek yerler arasında; katedrali, kalesi ve belediye binası yer almaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne  katılabilirler.(yemeksiz: 55 Euro / yemekli: 65 Euro) Geceleme otelinizde.

 

03.Gün BARCELONA

Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları turuna (65 Euro) katılabilirler. Barcelona İkonları turumuzda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Barcelona’nın en sıra dışı parkı olan mimar Antoni Gaudi’nin eseri Park Guell ‘e gidiyoruz. Gotik Mahalle’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş esnasında; Gotik mimarinin en üst düzey eserleri arasında; ara sokaklarda masalsı bir yolculuğa çıkıyoruz. Adım başı rastlayacağımız sokak sanatçıları eşliğinde turumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Gaudi’nin en ünlü eseri olan La Sagrada Familia (Giriş ücreti 20 Euro)ziyaret edebilirler. Dünyaca ünlü markaları barındıran La Roca Outlet ile turumuzu sonlandırıyoruz.  Ya da arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Andorra Alışveriş & Montserrat turuna (80 Euro) katılabilirler. Andorra Alışveriş & Montserrat turumuzda Barcelona Şehri'ni ve Akdeniz'i tepeden gören, Barcelona'nın Sümelası olan Montserrat’a çıkıyoruz. Eskiden sadece keşişlerin tırmanıp münzevi bir hayat yaşadıkları bu zirve şimdilerde bir hac merkezi olarak ziyaret ediliyor ve dağın eteklerinde yaşayan köylüler her gün kendi çiftliklerinden elde ettikleri peynir bal vs. ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyorlar. Buradan şehrin ve Akdeniz'in muhteşem manzarasına bakmaya doyamayacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

04.Gün BARCELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları’nın PC 470 sefer sayılı uçağı ile saat 14.05’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

 FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ 

— Pegasus Havayolları ile İstanbul (SAW) - Barcelona - İstanbul (SAW) uçak bileti,

— Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

— Belirtilen kategori otelde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama,

— Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer,

— Barcelona panoramik şehir turu,

— Otel vergileri,

— Turist şehir vergileri,

— Türkçe rehberlik hizmetleri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

— Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

— Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

— Müze ve ören yerleri girişleri,

— İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri,

— İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası
 

Bölge Bilgileri

İspanya

 

Dil : İspanyolca

Para : Euro

Saat Farkı : -1

Voltaj : 220

 

Genel: Avrupa’nın en renkli kültürlerinden birine ev sahipliği yapan ülke İber Yarımadası’nda yer alıyor. En renkli ve hareketli şehri Barselona olan ülkenin başkenti ise Madrid. İklimsel açıdan turizme oldukça elverişli olan İspanya genelinde kışları soğuk, yazları sıcak ve kuru geçiyor. Kış aylarında kıyı kesimleri ile iç kesimleri arasında iklimsel farklılıklar görülebiliyor.

Telefon: Ülke kodu: 34 Konsolosluk: 1 319 8064

Vergiler: Genel olarak alışverişlerde % 6 vergi bulunuyor. Lüks eşyalarda bu oran artıyor. Belirli miktarın üzerindeki alışverişler için vergi iadesi alınabiliyor.

Bahşiş: Restoranlarda ve kafelerde kanunen bahşişi faturaya eklemek yasak olsa da genellikle bahşiş ücretin içine dahil ediliyor. Buna karşın %10 bahşiş bırakılıyor. Pub´lar ve taksilerde % 5 ile % 10 arasında bahşiş yeterli oluyor.

 

Barselona

İspanya'da Katalonya Özerk Bölgesi'nin başkenti olan Barselona ayrıca Gaudi'nin başını çektiği modernizm akımıyla planlanmış, 1900'lerden kalma ızgara planlı modern mimarisiyle de ilgi çekiyor. Şehirde yaygın dil Katalanca. Kentin simgesi haline gelmiş mimari eserleri ve renkli şehir hayatı ile Barcelona Akdeniz’in en eğlenceli şehirlerinden biri.

 

Mutlaka Görün

La Ramblas Caddesi

Arena

Katalunya Meydanı

Picasso Müzesi

Barcelona Limanı

La Sagrada Familia

 

Mutlaka Deneyin

Tapas

Paella

Tortilla

Fener Balığı

Dil Balığı
REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

Tur Adı Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0-1.99 Yaş 2-11.99 Yaş
Barselona Turu 4*Eurostar Barbera Parc vb. STANDART ODA 3 Gece 4 Gün Pegasus Airlines ile 26.1.2017 - 29.1.2017 299 419 299 150 249
Barselona Turu 4*Eurostar Barbera Parc vb. STANDART ODA 3 Gece 4 Gün Pegasus Airlines ile 27.1.2017 - 30.1.2017 299 419 299 150 249
Barselona Turu 4*Eurostar Barbera Parc vb. STANDART ODA 3 Gece 4 Gün Pegasus Airlines ile 30.1.2017 - 2.2.2017 299 419 299 150 249

BİZİ TAKİP EDİN