444 07 31

Bayi Gezileri

22 yıllık Deneyimi ve bilgi birikimi ile Yurt içi ve Yurtdışı birçok bölgede gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar,Titus Turizm’i bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren bir çözüm ortağı durumuna getirdi.

Amacınız isterseniz bir dağın zirvesindeki enerji tesisini tanıtmak, isterseniz şehrin göbeğindeki beş yıldızlı bir otelde konferanslarınızı düzenlemek ve istediğiniz dilde simultane tercümesini yaptırmak ya da çalışanlarınızı bir piknikte buluşturup çoluk çocuk eğlendirmek olsun, her ortamda sizlerle birlikte olmaya hazırız.

Titus Turizm’in öncelikli amacı, hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet ve kalitesini istikrarlı kılıp hep ileriye götürmek. Titus Turizm; deneyimi, geniş alt yapı yatırımları ile teknolojinin tüm imkanlarını da müşterilerine sunarak bireysel ve kurumsal anlamda gelişen genç ve dinamik kadrosu ile misafirlerinin özelliklerine en uygun programı hazırlayarak organizasyon boyunca müşteri ihtiyaçlarına anında yaratıcı cevaplar veriyor. En önemli felsefemiz müşteri memnuniyeti!
REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

BİZİ TAKİP EDİN