444 07 31

Likya ( Fethiye ) Turu

Marmaris Fethiye Turu

1825,00 TL

1659,00 TL

1.Gün. ( Fethiye’ye Hareket )

 

*18:00 Antakya Doğuş Lisesi Önü,

*19:00 İskenderun Coral Travel Önü,

*22:00 Adana Otogar Önü,

Değerli konuklarımız; yukarıda belirtilen kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte Coral Travel otobüs içi ikramları eşliğinde Fethiye’ye gece yolculuğu yapıyoruz.

 

2.Gün. ( Gökova Tekne Turu – Azmak Sandal Turu )

 

Değerli Konuklarımız; Bursa, Balıkesir, İzmir üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Sakar geçidi aşarak Akyaka beldesine geliyor ve Gökova Tekne turumuz gerçekleştireceğimiz teknemize geçiyoruz. tüm gün deniz, kum, güneş ile iç içe olacağımız Gökova Körfezi içindeki tekne turumuz başlayacak olup tüm gün devam eden tekne turumuzun bitiminde teknemizin bizi bıraktığı Akyaka’da dileyen misafirlerimizle ekstra Sakar Dağları’ndan gelen yeraltı sularının birçok yerde yeryüzüne çıkıp kısa akışla denize ulaştığı azmakların en ünlüsü olup ve doğal bitki örtüsü ve kendine özgü canlı yaşamı ile öne çıkıp aynı zamanda doğal bir akvaryum olan Kadın Azmağında sandalımızla Azmak Çayı Tekne turumuzu yapıyoruz. Azmak tekne turumuzu tamamlıyor ve Yeşilçam filmlerinin en romantik mekânlarından birisi olan Âşıklar Yolu’na ulaşacağız. Burada vereceğimiz mola sonrasında ise bizleri bekleyen aracımıza binerek konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz.

 

Gökova Tekne Turu: Gökova, Sedir Adası, İnce Kum, Yunuskoy, Lacivert Koy, Akyaka, Kadın Azmağı, Gelibolu Adası

Tekneler;

Ekstra Azmak Başı; 15,00 TL 15 kişilik, 7 metre uzunluğunda 2 metre genişliğinde tek motorlu, sandal tarzında teknelerdir.

Gökova; 60 kişilik, 25 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

Kahvaltı: Yol boyunda dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Öğle Yemeği: Gökova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır ( Ekstra ). Ana Yemek Seçmeli ( Tavuk + Köfte ) Soslu Makarna, Salata, Karpuz

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü ( Çorba, Ana Yemek, Salata, Tatlı veya Meyve )

Konaklama: 3*** Çalış Otelleri ( Aymes Otel, Malahit Otel )

 

3.Gün. ( Tam Gün Fethiye 12 Adalar Tekne Turu )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tüm gün güneşin, denizin ve sessizliğin tadını çıkaracağımız teknemize hareket ediyoruz. Fethiye Kordon’dan bineceğimiz teknemiz ile Fethiye körfeze açılarak birbirinden güzel koylarında serbest zaman vereceğiz. Yassıca Adalar da vereceğimiz yüzme molasında kıyıdan da denize girebilirsiniz. Kızılada’da aynı imkânı bizlere sunacak. Akvaryum ve Göcek Adası yine sizleri oldukça keyiflendirecek yüzme molalarımızı vereceğimiz Göcek Koyları ardından Kordon’a geri dönüyor ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

12 Adalar Tekne Turu: Yassıca Adaları, Kızılada, Akvaryum, Göcek Adası, Tersane Adası

Tekneler;

12 Adalar; 160 kişilik 35 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır ( ekstra ). Ana Yemek Seçmeli Soslu Tavuk Izgara veya Çupra Izgara ( Tavuk İle farklı fiyatı ) Soslu Makarna, Salata, Karpuz  

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü ( Çorba, Ana Yemek, Salata, Tatlı veya Meyve )

Konaklama: 3*** Çalış Otelleri ( Aymes Otel, Malahit Otel )

 

4.Gün. ( Kayaköy – Ekstra Yamaç Paraşütü – Ekstra Ölüdeniz Tekne Turu )

 

Ekstra Yamaç Paraşütü: Dileyen misafirlerimiz bugün tur programını da kaçırmayacak şekilde Babadağ’dan tandem (profesyonel bir pilot ile birlikte) yamaç paraşütü yapabilirler. Babadağ’da bulunan ve atlayışa en müsait olan pistin seçilmesi sonrası bir pilot ile beraber yapılan uçuş ortalama 30 dakika civarında sürer ve aynı gün tur teknemizin de hareket ettiği Belcekız Plajı’na inilerek sonlandırılır. Fiyat ve saat ile ilgili detaylar konusunda tur başlangıcında tur rehberinize danışarak bilgi edinebilirsiniz (ekstra). Bölgenin yoğunluğu nedeniyle, talebiniz durumunda rehberinize tur başlangıcında haber vermeniz gerekmektedir.

 

Değerli Konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tüm gün deniz ve kültür ile dolu bir gün geçirmek için otelimizden hareket edeceğiz. Yaptığımız kısa yolculuk sonrası Yüzlerce ev ve kamu yapısının olduğu terkedilmiş bir yerleşim olan Kayaköy’e geliyoruz. Mübadelenin tüm olumsuzluklarını hissedeceğimiz gezimiz ardından Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Tüm gün sürecek serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz’de dileyen misafirlerimiz Belcekız plajlarında denize girebilir.

 

Ekstra: Tüm gün sürecek olan tekne turumuz için teknemizle Belcekız Plajı’ndan hareket edeceğiz. Hava şartları ve dalganın durumuna göre ilk durağımız Kelebekler Vadisi olacaktır. Kelebekler Vadisi koyumuzun ardından Bakir bir koy olan Darboğaz hem kıyıdan hem derinden yüzme olanağı veren muhteşem ve tertemiz bir denize sahip ve öğlen yemeğimizde güzel manzara eşliğinde burada alıyoruz. Sonraki durağımız ise Nicholas ( Gemiler ) Adası kıyısında vereceğimiz yüzme molası ile devam ediyoruz. Sıcak havanın tüm ağırlığını alacak buz gibi tatlı su kaynaklarının deniz içine karıştığı Soğuksu Koyu, Ölüdeniz Lagün’de son yüzme molamızı veriyoruz. Ardından otelimize hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Ekstra Ölüdeniz Tekne Turu: Mavi  Mağara, Kelebekler  Vadisi, Akvaryum  Koyu, St.Nicholas  Adası, Deve Plajı ve  Soğuk  Su Koyu

Tekneler;

Ölüdeniz; 120 kişilik 45 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Ölüdeniz Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır ( Ekstra ). Ana Yemek Seçmeli Soslu Tavuk Izgara veya Alabalık Izgara, Soslu Makarna, Salata  

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü ( Çorba, Ana Yemek, Salata, Tatlı veya Meyve )

Konaklama: 3*** Çalış Otelleri ( Aymes Otel, Malahit Otel )

 

5.Gün. ( Xanthos Antik Kenti – Saklıkent Kanyonu – Yakapark Doğa Alanı – Tlos Ören Yeri – Patara Plajı )

 

Değerli Konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otel lobisinde rehberimiz ile buluşuyor ve İlk durağımız Antik Çağ’ın en önemli kentlerinin biri olması yanı sıra Likya Bölgesi’nin tarihi altyapısını da en iyi veren kentlerden birisi olan Xantkos ( Ksantos ) hareket ediyoruz. Yazıtlı Pilye, Agora, Harpyler Anıtı ve Tiyatro Kalıntıları görüp rehberimizden bilgi aldıktan sonra ülkemizin en ünlü kanyonlarından birisi olan Saklıkent Kanyonu’nu görmek için aracımızla hareket ediyoruz. Kanyondaki keyifli yürüyüşümüz sonrasında 14 derecelik su kaynağı ve muhteşem doğasıyla, öğlen yemeğimizi de alacağımız Yakapark’ta verilen yeterli serbest zamanda dinlenebilir, tatlı su şelalelerine girebilir, alabalık sevebilirsiniz. Yakapark’ta alacağımız öğle yemeğimizin ardından Tlos ören yerini panoramik olarak görüyor ve Günümüzü plajdan denize girip, güneşlenip dinlenerek sonlandıracağımız nokta ise Yakapark’tan otobüs yolculuğu ile ulaştığımız Patara Plajı geliyor ve serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest yüzme molası sonrası tur aracımıza biniyor ve otelimize dönüyoruz.

 

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Tlos Yaka Park Restoran (Tereyağında Alabalık veya Izgara Alabalık – Tavuk Şiş seçeneği, Açık Büfe Salata –Meze– Karpuz )

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü ( Çorba, Ana Yemek, Salata, Tatlı veya Meyve )

Konaklama Oteli: 3*** Çalış Otelleri ( Aymes Otel, Malahit Otel )

 

6.Gün. ( Dalyan Kanalı – Dalyan Tekne Turu – İztuzu Plajı – Kaya Mezarları )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından dünyaca meşhur Dalyan Deltası’na ulaşacağız. Köyceğiz Gölü’nden gelen tatlı suyun geniş bir labirent delta oluşturduğu Dalyan Kanalı’ndan bineceğimiz sandallarla romantik bir yolculuğa başlayacağız. Yaklaşık 45 dakika sonra teknemiz bizi soyları tükenme tehlikesi altında olan Caretta – Caretta cinsi büyük deniz kaplumbağalarının da ülkemizdeki ana yumurtlama alanlarından birisi olan İztuzu Plajı’na geliyoruz. Burada vereceğimiz yeterli serbest zamanda siz misafirlerimiz dilerseniz deniz tarafı plajdan dilerseniz tatlı – tuzlu suyun birleştiği sakin göl alanından denize girebilirsiniz. Serbest zamanın bitimi ardından bizleri bekleyen piyade tipi sandalımızla dönüşe geçeceğiz ama ünlü kaya mezar yapılarına olabildiğince yaklaşarak dönüş yolumuzda hem fotoğraf çekeceğiz hem de rehberimizin verdiği bilgileri dinleyeceğiz. Programımızın bitimi sonrası otelimize hareket edeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Tekneler;

Dalyan; 45 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

 

Kahvaltı: Konaklama otelinde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Dalyan Restoran – Menü fiyatları geçerlidir.

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde tur ücretine dâhil olarak açık büfe veya set menü ( Çorba, Ana Yemek, Salata, Tatlı veya Meyve )

Konaklama: 3*** Çalış Otelleri ( Aymes Otel, Malahit Otel )

 

7.Gün. ( Kaputaş Plajı - Kaş - Kekova ( Üçağız )  Tekne Turu )

 

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız serbest zamanımızın ardında otelimizde lobisi önünde buluşuyor ve il durağımız Likya bölgesinin doğusuna başlayacak yolcuğumuz için hareket ediyoruz. Tur aracımızda yerlerimiz alıyor ve girintili çıkıntılı kıyıların muhteşem manzaralar sunduğu yol boyunca ilerleyerek Kalkan’ı geçer geçmez Kaputaş Plajı’nda fotoğraf molamızı vereceğiz. Ardından Kaş’tan geçip Kekova’ya ulaşınca son günkü tekne turumuza başlayacağız. Teknemiz kısa süreli yolculuklar ile bizi birbirinden güzel koylara götürecek. Bekçinin Yeri, Tersane Adası, Hamidiye Koyu yüzme molası vereceğimiz büyülü koylar olacak. Tekne turumuz sırasında göreceğimiz Kekova Adası ve Simena rehberimizden alacağımız bilgilerle daha bir anlam kazanacak. Akşama doğru tekrar teknemiz bizi Üçağız ( Kekova ) İskelesi’ne bırakacak. Burada yöresel ürünler ( kekik, adaçayı, keçiboynuzu ve pekmezi, küçük midye kabukları ile bezenmiş yazmalar, bandanalar, takılar vb. deniz elbiseleri ) satan düzenlenmiş tezgâhlardan serbestçe alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş molamızın ardından dönüş yolcuğumuza geçiyoruz.

 

Kekova Tekne Turu: Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir ( Tekne’den Panoramik ), Korsan Mağarası Koyu, Gökyaka Koyu, Burç Koyu, Soğuk  Su Koyu, Simena Kale Köyü

Tekneler;

Kekova; 100 kişilik 25 metre uzunluğunda 5 metre genişliğinde ege tipi teknelerdir. Soyunma kabinli, duş ve tuvaletli, üst kat güneşlenme alanı, alt kat restoran oturma salonudur.

 

Kahvaltı: Konaklanan otelde tur fiyatına dâhil olarak açık büfe / set menü olarak alınır.

Öğle Yemeği: Kekova Tekne Turu sırasında teknede alınacaktır ( ekstra ). Açık Büfe Ev Yemeği, Kekikli, Soslu Tavuk Göğüs Izgara, Soslu Mantı Makarna, Bulgur Pilavı, Bezelye, Salata

Akşam Yemeği: Bu akşam yol güzergahında serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

 

8.Gün. ( Dönüş Yolculuğu )

 

Değerli Konuklarımız, sabah erken saatlerde sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakıyor, bir başka Coral Travel organizasyonunda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 

Not: Akseki, Bozkır, Karaman, Ereğli, Adana, İskenderun ve Antakya’ya dönülecektir.

 

 *Gezi Ücreti Dâhil Olan Hizmetler

 Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım,

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,

Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği,

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

Coral Travel Otobüsü İçerisindeki İkramlar,

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

Gökova, 12 Adalar, Kekova, Tekne Turu Ücretleri,

Otopark Ücretleri,

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

 

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Müzeler ( Müze Kart ),

Programda Belirtilen Kültür ve Turizm Bakanlığa Bağlı Olmayan Müzeler,

 

Tur Adı Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda  
İlave Yatak
7-12.99 Yaş 0-6.99 Yaş
Likya (Fethiye) Turu
(HAZİRAN)
9.06.2019 - 16.06.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
​(HAZİRAN)
16.06.2019 - 23.06.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
​(HAZİRAN)
23.06.2019 - 30.06.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
​(HAZİRAN)
30.06.2019 - 7.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
7.07.2019 - 14.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
14.07.2019 - 21.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
21.07.2019 - 28.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
28.07.2019 - 4.08.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(AĞUSTOS)
4.08.2019 - 11.08.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(AĞUSTOS)
18.08.2019 - 25.08.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(AĞUSTOS)
25.08.2019 - 1.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(EYLÜL)
1.09.2019 - 8.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(EYLÜL)
8.09.2019 - 15.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(EYLÜL)
15.09.2019 - 22.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TLREZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

Tur Adı Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda  
İlave Yatak
7-12.99 Yaş 0-6.99 Yaş
Likya (Fethiye) Turu
(HAZİRAN)
9.06.2019 - 16.06.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
​(HAZİRAN)
16.06.2019 - 23.06.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
​(HAZİRAN)
23.06.2019 - 30.06.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
​(HAZİRAN)
30.06.2019 - 7.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
7.07.2019 - 14.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
14.07.2019 - 21.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
21.07.2019 - 28.07.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(TEMMUZ)
28.07.2019 - 4.08.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(AĞUSTOS)
4.08.2019 - 11.08.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(AĞUSTOS)
18.08.2019 - 25.08.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(AĞUSTOS)
25.08.2019 - 1.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(EYLÜL)
1.09.2019 - 8.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(EYLÜL)
8.09.2019 - 15.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL
Likya (Fethiye) Turu
(EYLÜL)
15.09.2019 - 22.09.2019 1659,00 TL 2029,00 TL 1429,00 TL 1289,00 TL 899,00 TL

BİZİ TAKİP EDİN