213 07 57

Gaziantep&Halfeti Turu

Uçak Sizden Tur Bizden

300 TL

1. Gün Cumartesi
Gaziantep havalimanında karşılama Kahvaltı molamızın ardından  Halfetiye gitmrk için yola çıkıyoruz. Yolda  Birecik'te nesli tükenmekte olan kelaynak kuşlarının koruma altına alındığı Devlet Üretme Çiftliği'ne uğruyoruz. Kelaynak kuşlarını fotoğraflama imkanı buluyoruz. M.Ö.855 yılında Asur kralı III. Salmanassar tarafından zapt edildiği zaman Şitamrat adını taşıyan Halfeti'yi geziyoruz. Göl kenarındaki restaurantta öğle yemeği molası. Yemek sonrası Halfeti  iskelesinden bindiğimiz  tekneyle Fırat‘ı köpük köpük yararak  Büyülü Fırat yoluyla Rumkale'ye gidiyoruz.  Şansımız varsa Halfeti'de açan simsiyah gülleri görüyor ve Gaziantep’e dönüyoruz. Konaklama Beyazhan Otelde.
2. Gün Pazar
Sabah kahvaltıdan sonra önce dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesinde paha biçilmez mozaiklerimizi seyretmenin ve onlarla ilgili inanılmaz mitolojik öyküleri dinlemenin keyfini yaşayacağız. Sonrasında  Kent Müzesi,Oyuncak müzesi,Botanik Bahçesi, Cam Müzesini ziyaret edeceğiz. Yemek molasından sonra gezeceğimiz yerler arasında, Gaziantep Kalesi civarı, Mutfak Müzesi, Elmacı Pazarı, Anadolu'nun en eski kıraathanesi : Tahmis Kahvesi  ve Mevlevihane var… Ardından Gaziantep çarşısında serbest zaman verilen saatte İstanbula uçuş.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
► Zorunlu seyahat acil sağlık sigortası ► 4*/5* otellerde 1 gece konaklama
► 1 Kahvaltı ► Programda belirtilen tüm transferler ► Programda belirtilen tüm geziler
► Profesyonel TÜRKÇE rehberlik hizmeti 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
► Programda dahil olduğu belirtilmemiş yemekler ile yemeklerde alınacak içecekler
► Giriş ücretleri ► Halfeti tekne gezisi

NOTLAR
► Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı 150 TL ön ödemenin acentamıza veya Titus Turizm banka hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir. Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 7 gün önce tamamlanması gerekmektedir.
► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun TC kimlik numarası gerekmektedir.   
► 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür.
► Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 
 


REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

Ü C R E T : Nakit
İki Kişilik Odada Kişi Başı : 300 TL
2–10 Yaş (aile ile aynı odada) : 200 TL
Tek Kişilik Oda Farkı : 60 TL

BİZİ TAKİP EDİN