444 07 31

ERCİYES KAPADOKYA TURU

ERCİYES & KAPADOKYA

350 TL

1.Gün.  Cumartesi ( Erciyes – Serbest zaman )

 

Değerli konuklarımız, 24:00 Doğuş Okulları önünden katılan misafirlerimiz ile birlik de Erciyes yolculuğumuz başlıyor. Saat 09.30`da Erciyes`e varışımızın ardından serbest zaman veriyoruz. Kayak - Teleferik vb. kar aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Saat 12.30 sularında ekstra olarak alacağımız Sucuk - Ekmek - Garnitürden oluşan öğle yemeğimizin ardından kar aktivitelerimize kaldığımız yerden devam edebilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Erciyes`ten ayrılıp Kapadokya`ya doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 Ekstra Türk Gecesi / 60,00 TL,  Yöreye özgü bir eğlencedir. Folklor programını kapsayan program 20.00 itibari ile klasik Türk müziği eşliğinde başlanır ve hazırlanmış olan masalarda soğuk mezeler eşliğinde aperatif içecekler yudumlanır. 21.00 da Türkiye’nin değişik yörelerine ait folklor gösterileri başlar. Gösteriler Antep, Adıyaman, Karadeniz, Artvin yöresinden oluşmaktadır. 22.30 da folklor ekipleri yerlerini oryantal gösterisine bırakır. 23.15 – 24.00 saatleri arasında Dj eşliğinde müzik ve ışık gösterileri yapılacaktır.
Sabah Kahvaltısı: İlk günkü sabah kahvaltısı ücrete dahil olmayıp dinlenme tesisinde serbest olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Mangalda sucuk ekmek alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Suhan Otel,

 2.Gün.  Pazar ( Göreme Açıkhava müzesi – Çavuşin Kasabası – Paşabağı - Avanos )

 Değerli konuklarımız, Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonarsın da Çavuşin kasabasına gidiyoruz. Nüfus mübadelesine kadar Rumların yaşadığı bu kasabada günümüzde terk edilmiş evler ve kullanılmayan kiliseler bulunmaktadır. Çavuşin kasabasındaki gezimizi tamamlayıp Eski dönemlerde bölgedeki keşişlerin inzivaya çekildikleri Paşabağı'nda yapacağımız yürüyüş sırasında şapkalı peribacalarının en güzel örneklerini görebileceğiz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra bölgede çıkarılan değerli bir taş olan onyx taşının işlendiği atölye’ye gidiyor ve bu taş hakkında bilgi alıyoruz. Ayrıca burada taştan üretilen takılarında satışının yapıldığı mağazada alışveriş için mola veriyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Eski adıyla Maccan bugünkü adıyla göreme vadisi içinde bulunan St. Barbara şapeli, Yılanlı kilise, Elmalı kilise, Aziz Basil şapeli, Mutfak ve Kiler gezileri sonrasında duvarlarındaki freskler nedeni ile diğer kaya kiliselerden ayrılan tokalı kiliseyi görüyoruz. Göreme açık hava müzesi gezimiz sonrasında Hititlilerden günümüze miras kalan Çömlekçi çarkını kullanan ustaların bizlere sunacağı gösteriyi izlemek ve alışveriş yapmak için Çömlek atölyesine gidiyoruz. Buradan ayrılıyor, Üç güzeler ve Güvercinlik vadisinde fotoğraf molası vereceğiz. Ardından Kırıkhan’a dönüş yolculuğumuz başlayacak, akşam akşam ilerleyen saatlerde Kırıkhan’a ulaşıp sizleri almış olduğumuz kalkış noktasında bırakıyoruz. Bir başka Coral Travel organizasyonunda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 

 Öğle Yemeği: Han Restoran ( Açık Büfe ) 25,00 TL

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama: Suhan Otel  

 

Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetleri

 Mercedes Travego – Tourismo veya Man Fortuna Otobüsler İle Ulaşım,                                         

 • Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,             
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı,
 • Açık Büfe yâda Set Menü 1 Akşam Yemeği,  
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,                 
 • 1618 Sayılı Zorunlu Seyahat sigortası,   
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Otopark Ücretleri,

 

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar,
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze ve ören yerlerini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz Müze girişlerinde veya rezervasyon esnasında satış ofislerinde 50,00 TL karşılığında müze kart alabileceklerdir)   REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

  Ü C R E T : Nakit
7-9 Aralık 2018
21-23 Aralık 2018
9-11 Ocak 2019
23-25 Ocak 2019
1-3 Şubat 2019
15-17 Şubat 2019
İki Kişilik Odada Kişi Başı : 325  TL
Tek Kişilik Oda farkı : 100 TL
2-6 Yaş : 190 TL
7-12 Yaş :  265 TL
  TÜM KARTLARA 9 TAKSİT İMKANI

BİZİ TAKİP EDİN