444 07 31

EGE – AKDENİZ ESİNTİSİ TURU

EGE – AKDENİZ ESİNTİSİ TURU

1715 TL

1559 TL

     1.Gün. ( Şirince’ye Hareket )

 * 18:00 Doğuş Lisesi Önü
* 19:00 İskenderun Belediye Binası Önü

Değerli konuklarımız yukarıda belirttiğimiz kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte Şirince’ye gece yolculuğu yapıyoruz.

      2.Gün. ( Şirince – Meryem Ana – Efes Antik Kenti )

 Değerli konuklarımız; Şirince’de alacağımız ekstra kahvaltımızın ardından Kaybolmamış köy dokusu ile Eski bir Rum kasabası olan Meyve Şaraplarıyla ünlü Şirince Eski adı çirkince olan bu şirin kasaba da vereceğimiz serbest zamanın ardından Hristiyanlık inanışına göre Hz. İsa’nın çarmıha gerilişi hadisesinden sonra Hz. Meryem, havari Yuhanna (St. Jean) ile birlikte bu bölgeye gelmiş ve hayatının son yıllarını yaşadığı söylenilen Meryem Ana evini ziyaret ediyoruz. Meryem ana evi ziyaretimizin ardından öğle yemeğimizi alacağımız restoran hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Doğu ile batı arasında önemli bir kapı durumunda olan İzmir’in Selçuk ilçesine geliyoruz. Gezimize ilk olarak çağının en önemli politik ve ticaret merkezi olan Roma Devrinde Asia eyaletinin başkenti olmasını sağlayan Efes Antik kenti gezimize rehberimiz eşliğinde başlıyoruz. Efes Antik kenti gezimizin ardından konaklama otelimize geçiyoruz.

 Kahvaltı: Şirince’de ekstra olarak alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Şişgüzar ( Çöp şiş menü veya açık büfe )

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunulacaktır.)

Konaklama Oteli: Dabaklar Otel & Hitit Otel & Golden Gate Otel vb.

      3.Gün. ( Bafa Gölü – Bodrum Tekne Turu )

 Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Beş Parmak Dağlarının hikâyesini dinleyerek Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum Yat Limanında bizi bekleyen teknemize biniyor ve Ege’nin masmavi sularına açılıyoruz. Bodrum Tekne Turu; Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu gezilerimizi yapıyor ve Mydos Kapısı, Anfi Tiyatroyu görüp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 Bodrum Tekne Turu: Karaada Koyu, Meteor Çukuru Koyu, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu, Poyraz Koyu

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 Mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu

 Kahvaltı: Konaklama otelinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Bodrum Teknede öğle yemeği: ( Tavuk yada Balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama Oteli: Milashan Otel & Eldehan Otel

     4. Gün ( Akyaka – Gökova Tekne Turu – Azmak Çayı Sandal Turu – Marmaris )

 Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Milas  - Yatağan üzerinden Gökova’yı Muğla’ya bağlayan Sakar Geçidini geçiyor, güzel bir mimari yapıya sahip evleri ile ünlü Akyaka Beldesine geliyoruz. Burada bizleri bekleyen teknemize biniyor, Gökova’nın masmavi denizine dümen kırıyoruz. Gökova Tekne turumuza başlıyoruz. Egenin birbirinde güzel koylarına demir atıp yüzmek için serbest zamanlar veriyoruz. Akşamüstü tekneden iniyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Azmak Çayı Sandal Turumuza başlıyoruz. Kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayı’nı görmek için Nehir’e dümen kırıyoruz. Azmak çayında gerçekleştirdiğimiz tekne turumuzun ardından üzerimize sinen deniz kokusuyla Akyaka’dan ayrılıyor Marmaris’e hareket ediyoruz. Okaliptüs ağaçları ile çevrelemiş bulunan Aşıklar Yolu üzerinde Fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Marmaris de bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde,

 Gökova Tekne Turu: Çınar Adası, Turnalı Gelibolu Adası, İncekum, Kandilli, Akvaryum Koyu, Sedir Adası, Lacivert Koy, İngiliz Limanı, Akbük

Tekne Detayları: 60 kişilik, 25 mt uzunluğunda 5 Mt Genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Ekstra Azmak Kişi Başı: 15 kişilik, 7 metre Uzunluğunda 2 mt genişliğinde Tek motorlu, Sandal Tarzında teknelerdir. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Gökova Teknede Öğle Yemeği: ( Tavuk yada Balık olarak alınır yanında garnitür olarak salata ve Makarna ile servis edilir.)

Konaklama Oteli: Muğla Otel & Tuna Otel

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

5.Gün. ( Dalyan Tekne Turu – Köyceğiz Gölü – İztuzu Plajı – Göcek Yat Limanı – Ölüdeniz )

Değerli Konuklarımız; otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Marmaris’ten ayrılıyor Dalyan’a hareket ediyoruz. Köyceğiz Gölü’nü geçiyor ve Dalyan’a ulaşıyoruz. Teknelerimize biniyor, Köyceğiz’i Denize bağlayan Su kanalı üzerinde sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz. Kanal yolcuğumuz esnasında rehberimizden Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinliyoruz. Kanal güzergâhımızındı Kral Kaya Mezarlarını görüyor ve rehberimizden anlatımlarının ardında fotoğraf molası veriyoruz. Yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz, Balık üretme çiftliklerini geçiyor, Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz tuzu plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek Nehrin kenarında vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Göcek’e hareket ediyoruz. Çevreyi gezebilmeniz için burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Göcek’ten ayrılıp Fethiye’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Katrancı koyunda vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Fethiye’ye ulaşıyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce kız Koyunu görüp, Ölüdeniz ’de yüzme molası veriyoruz. Günün sonunda otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 Tekne Detayları: 25 kişilik, standart dalyan tipi teknelerdir. Bölgedeki doğal yaşamı etkilemesinden dolayı bütün tekneler aynı standartta yapılmıştır.

 Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Dalyan Restoran ( Zengin Açık Büfe Menüsü, 15 Çeşit Soğuk Meze)

Konaklama Oteli: Aymes Otel & Malahit Otel

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

      6. Gün. ( Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Kekova – Üçağız – Kekova Tekne Turu – Demre )

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eşen Çayı’nın bir kolu olan Karaçay’ın oluşturduğu 18 km uzunluğundaki Saklıkent kanyonuna gidiyoruz. Rivayete göre bir çobanın kaçan keçisini ararken bulduğu bu doğa harikası 1996 yılında Milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Burada vereceğimiz serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz Kanyonun soğuk sularında yürüyüş yapabilir, sonrasında kanyonun girişinde bulunan Restoranlarda sıcak çaylarını yudumlayabilirler. Saklıkent’e veda edip, yolculuğumuza Kalkan – Kaş üzerinden Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları ve rehberimizin anlatımları ile devam ediyoruz. Kekova’nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız’a ulaşıyoruz. Limandan bineceğimiz teknemizle denize açılıyoruz. Tekne turumuzda Esmeralda, Tersane ve Hamidiye koyunda yüzme molaları vereceğiz. Tekne turumuzda Simena Köyü, Kekova Adası  ve  M.Ö  ll.yy da  bir  depremle denizin  dibine  batmış  olan  Batık Şehri gördükten sonra Üçağız’da karaya çıkıyoruz. Kasabadan alacağımız dağ kekiklerinin kokusu ile otobüsümüze binip Noel Baba’nın yaşamış olduğu Demre üzerinden yol alarak Finike, Bey Dağları üzerinden Kemeri görerek Antalya’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 Kekova Tekne Turu: Akvaryum Koyu, Tersane Koyu, Batık Şehir, Korsan Mağarası, Gökkaya Koyu, Burç Koyu, Simena Köyü, Soğuk Su Koyu, Adalar Arası

Tekne Detayları: 100 kişilik 25 mt uzunluğunda 5 mt genişliğinde Ege tipi tekneler, Soyunma kabinli, Duş Tuvaletli, Üst kat Güneşlenme alanı, Alt kat Restoran oturma salonu.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Kekova Tekne de Öğle yemeği: ( Tavuk Izgara, Yoğurtlu Makarna, Pilav, Salata )

Konaklama Oteli: Latanya Otel & B Business Otel & Grida City Otel

Akşam Yemeği: Konaklama yapacağımız otelimizde açık büfe veya set mönü olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

 7.Gün. ( Düden Şelalesi - Antalya Kaleiçi - Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı )

 Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Antalya’nın ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi’ne gidiyoruz. Cumhuriyet meydanında bulunan seyir terasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Düden şelalesine hareket ediyoruz. Şelale de vereceğimiz serbest zaman da çaylarımızı yudumluyor, Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon’una doğru hareket ediyoruz. Öğle yemeği için vereceğimiz molanın ardından insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7 den 77 ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını Köprü Çay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz. Köprülü kanyondan ayrılıyor, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otelde açık büfe olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Asma yaprağında alabalık, sebzeli tavuk şiş ( seçmeli ), salata açık büfesi, pilav veya makarna ve meyve, Rafting Ücretine Dâhildir.)

Rafting; Nova Rafting Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar. Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil olup, Menü; Asma yaprağında alabalık veya sebzeli tavuk şiş (seçmeli), açık büfe salata, pilav veya makarna, meyve.

Konaklama Oteli: Bu gece konaklama yoktur.

 8.Gün. ( Dönüş Yolculuğu )

 Değerli Konuklarımız, gece ilerleyen saatlerde Antakya’a ulaşıyor, sizleri almış olduğumuz kalkış noktasına bırakıyoruz. Bir başka Coral Travel organizasyonunda buluşmak dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 Not: Akseki, Bozkır, Karaman, Ereğli, Adana, İskenderun ve Antakya’ya dönülecektir.

 Gezi Ücreti Dâhil Olan Hizmetler

 Mercedes Travego – Tourismo-Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım                                         

Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,             

Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı,

Açık büfe veya Yöresel Yemeklerden Oluşan 5 Akşam Yemeği                      

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,                 

Coral Travel Otobüsü İçerisindeki İkramlar,  

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası,  

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,  

Tekne Turu Ücretleri,

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

Tüm Öğle Yemekleri,

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar, 

Programda Belirtilen tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,

 
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
2.06.2019 - 9.06.2019 1559  TL 1899TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
16.06.2019 - 23.06.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
23.06.2019 - 30.06.2019 1559  TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
7.07.2019 - 14.07.2019 1559  TL 1899TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
14.07.2019 - 21.07.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
28.07.2019 - 4.08.2019 1559  TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
4.08.2019 - 11.08.2019 1559 TL 1899TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
11.08.2019 - 18.08.2019 1699 TL 2099 TL 1459 TL 1359 TL 599 TL 0 TL
25.08.2019 - 1.09.2019 1559  TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
1.09.2019 - 8.09.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
8.09.2019 - 15.09.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
15.09.2019 - 22.09.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
 REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

Ege &Akdeniz Turu

İlk yorumu siz yapın...

 
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
2.06.2019 - 9.06.2019 1559  TL 1899TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
16.06.2019 - 23.06.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
23.06.2019 - 30.06.2019 1559  TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
7.07.2019 - 14.07.2019 1559  TL 1899TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
14.07.2019 - 21.07.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
28.07.2019 - 4.08.2019 1559  TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
4.08.2019 - 11.08.2019 1559  TL 1899TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
11.08.2019 - 18.08.2019 1699 TL 2099 TL 1459 TL 1359 TL 599 TL 0 TL
25.08.2019 - 1.09.2019 1559  TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
 
Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 7-12.99 Yaş 2-6.99 Yaş 0-1.99 Yaş
1.09.2019 - 8.09.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
8.09.2019 - 15.09.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL
15.09.2019 - 22.09.2019 1559 TL 1899 TL 1359 TL 1199 TL 499 TL 0 TL

BİZİ TAKİP EDİN