444 07 31

San Francisco Las Vegas Los Angeles Turu

San Francisco Las Vegas Los Angeles Turu

1399 USD

İstanbul Atatürk Havalimanında saat 10:00’da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 079 nolu seferi ile saat 13:05’de Amerika’nın teknoloji merkezi San Francisco'ya hareket. Yerel saat ile saat 16:25'de varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz ile buluşma ve otelinize transferimiz olacak. Odaların dağılımından ve kısa bir dinlenmenin ardından San Francisco Merkezine sizleri götürüyor ve gece turu yapıyoruz. Akşam yemeğinin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltıdan sonra bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Civic Center, Golden Gate Bridge, Balıkçı Rıhtımı ve Çin mahallesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Şehir turundan sonra serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Muırwood&Sausalito ve Tekne ile Alcatraz turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk önce San Francisco'ya yaklaşık 45 dakika mesafede bulunan ve dev ağaçlar ile kaplı Muirwoods Milli Parkına gideceğiz. Burada yapacağımız enfes bir sabah yürüyüşünün ardından 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile çok şirin bir kasaba olan Sausalito’ya gideceğiz. Kordon boyunda yürüyüş yaparken birbirinden güzel evleri göreceksiniz. Ardından tekne ile San Francisco’ya geri dönerken bir zamanlar dünyanın kaçılması imkansız tek hapishanesi olarak bilinen Alkatraz’ı fotoğraflama şansını bulacaksınız. Aynı zamanda San Francisco şehrinin muhteşem manzarasına tanık olacaksınız.Tur bitiminde meşhur San Francisco sokaklarını filmlerden de çok iyi bildiğimiz Cable Car (kırmızı tramvaylar) ile Union Square'e keyifli bir yolculuk. San Fransico'nun en hareketli bölgesinde Fashion District (moda bölgesi) ve Çin mahallesi sizleri bekliyor. Rehberiniz akşam yemeği için sizlere önerilerde bulunacak. Yemek sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltıdan sonra otelden ayrılık hazırlıklarımız yapıyor ve otelden ayrılıyoruz. Transfere kadar serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Castello Di Amorosa turuna katılabilirler. Bu turda 300’den fazla üzüm bağının bulunduğu ABD’nin en unlu şarap bölgesi Napa Valley vadisinde bulunan Castello Di Amorosa, İtalyan zengin iş adamı Darion Sattui’nin hobisi uğruna $40 milyon dolar harcayarak, ABD ve Avrupa'daki eski binalardan toplanan tuğla ve kiremitlerden oluşturulmuş bir yapıdır. Şatonun 14.yy motifleriyle oluşturulmuş bahçesi Arnold Schwarzenegger, Jerry Rice, Nancy Pelosi, Chef Rachel Ray, Clint Black, Sir James Galway and Frederica Von Stade gibi isimleri konuk etmiştir. Şatoya girişimizle satonun ozel rehberleri ile bir saatlik bir tur yapacağız, bu tur boyunca İtalyan artislerin çizimleriyle dekore edilen odaları, 16. ve 17. yy da kullanılan işkence aletlerinin bulunduğu farklı temalara sahip odalara tanıklık edebilirsiniz. Turumuzun sonunda arzu edenler şatonun mahzenlerinde yıllanan ve dışarıda satışı olmayan California şaraplarını, wine tasting (şarap tadım) turunda tadabilirler. Tur sonrası San Francisco havalimanına transfer ve Las Vegas'a hareket. Otelimize transferin ardından gece hayatı sizleri bekliyor.

 

4. GÜN LAS VEGAS

 

5.Gün LAS VEGAS - LOS ANGELES

 

6.GÜN LOS ANGELES

Sabah serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği  San Diego Turuna katılabilirler.  Yıllardır Amerika’nin en güzel şehiri seçilen San Diego da ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La jolla’ da doğanin ve lüx evlerin uyumunu görecek ve bol bol fotoğraf cekeceksiniz. La Jolla dan ayrılıp 2. durağimiz olan Old Town’a gidiyoruz. California’nin doğum yeri olan Old Town da kendinizi  adeta Meksika da  hissedeceğiniz bir atmosfer sizleri bekliyor. Old Town sonrasında ;Sea Port Village, Midway uçak gemisi, II Dünya Savasının simgesel gorseli olan Unconditional Surrender Statue  heykeli,Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün bulunduğu ve aynı zamanda Amerikanin en büyük ahsap binası olan ve “Bazıları Sıcak Sever” filminin de çekildigi tarihi Hotel Del Coronado’nunda bulundugu Coronado adası ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Turdan sonra Otele donüş ve geceleme otelimizde.

Kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıyoruz çevreyi gezmek ve dinlenmek iç in serbest olacağız. Akşam Los Angeles havalimanına transfer ve saat 21:25’de Türk Hava Yollarının TK10 uçağı ile İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

Yerel saat ile 20:30’da İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

* Türk Hava Yolu ile İstanbul – San Francisco  / Los Angeles – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
* United Airlines Hava Yolu veya bir benzer havayolu ile San Francisco - Las Vegas arası ekonomi sınıf uçak bileti
* Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları
* San Francisco’da Four Points by Sheraton (3* Supp) otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama
* Las Vegas’da Treasure Island otelde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama
* Los Angeles’da Hilton LAX otelde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama
* Programda belirtilen turlar
* Tecrübeli rehberlik hizmeti
* Zorunlu seyahat sigortası dahildir.

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Öğle ve akşam yemekleri
Kişisel harcamalar
Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir)
İç hat bagaj ücretleri (23 Kilo sınırı ile Bagaj başına 1. bagaj 25 Usd, 2. Bagaj 35 Usd'ır. 23 Kilonun üzerindeki her bagaj için 150 $ ceza uygulamaktadırlar. Tüm Amerikan Havayollarında aynı kural bulunmaktadır)

Başa Dön

A.B.D.

 İnglizce

Para: -7/-10

Voltaj: Amerika kıtasının en büyük yüz ölçümüne sahip ülkenin Washington. Kuzey bölümünde dört mevsimin hüküm sürdüğü ülkede kışlar bazı bölgelerde oldukça soğuk, yazlar sıcak ve nemli geçiyor. Güneyde ise çöl iklimi hakim. Batı ve doğuda kışın dahi çok soğuk olmazken, sonbahar günleri zaman zaman yağmurlu olabiliyor.

Telefon: Vergi oranı ürüne göre değişiyor ve etiket fiyatlarına vergi dahil edilmiyor. "Tax Refund" yazılı mağaza tabelası vergi iadesinden yararlanabileceğinizi gösteriyor.

Bahşiş: 

San Francisco

 

 

Mutlaka Görün

Fishermans Whraf

Sausolita & Muier Woods

Carnelian Room

Cliff House

 

Las Vegas

 

Mutlaka Görün

Las Vegas Show

 

Mutlaka Deneyin

Rosemary's Restaurant

 

 

Los Angeles

Beverly Hills

Disneyland

Universal Studios

Santa Barbara

 

Mutlaka Deneyin

Spark Woodfire Grill

The Stinking Rose

Fast Food

 

Genel Şartlar

 

*** Katagorileri aynı kalmak kaydı ile otellerde değişiklik olabilir. Bu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

***Ekstra turların günleri; katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre veya benzeri durumlara göre rehber tarafından değiştirilebilir.

*** Triple (3 kişilik odalarda) ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Triple odalar 1 Büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

*** Acente, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

<span style="\&quot;background-color:transparent;" color:rgb(0,="" 0,="" 0);="" font-family:arial;="" font-size:9pt\"="">Önemli Not: Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.
REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

Tur Adı Çıkış Tarihi - Dönüş Tarihi İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 0-1.99 Yaş 2-11.99 Yaş
San Francisco Las Vegas Los Angeles Turu 3* 4* Oteller STANDART ODA 7 Gece 8 Gün Turkish Airlines ile 23.3.2017 - 30.3.2017 1399 1799 1399 1399 1399

BİZİ TAKİP EDİN