444 07 31

Çamkar Hotel

Çamkar Hotel

76 TL

Otel Bilgisi

Bir dağ otelinin sıcak ortamı, eşsiz manzarası ve Dünyada sadece Alplerde ve Sarıkamış’ta yağan Kristal karın getirdiği kayak keyfi.Çam ormanlarının taze kokusu ile doğayla iç içe evinizden uzak ama evinizin sıcak ortamını aratmayacak hizmeti sunan Çamkar Otel misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile yola devam etmekte.Dağ manzarası,çamların taze kokusu ayrıca otelimizin bahçesinde bulunan köy tandırı ve yöre çadırı ile bölge kültürünü ve tatlarını sunmaktadır. Yeni yapılan pistleri ile birlikte toplam 8 pisti olan 2700 mt yüksekliğe sahip Türkiye’nin en uzun kayak pistlerinde kayak yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Otel Özellikleri

 

 • Tesiste sauna, masaj, fitness center, masa tenisi, tavla, internet, doktor, çamaşırhane, market, oda servisi, sağlık odası, çocuk bakımı, jeneratör, açık otopark, oyun alanı, disco, resepsiyonda kiralık kasa bulunmaktadır
   
 • Otelin arka bahçesinde köy tandırı ve çadırı misafirlerin ayrıca hizmetinde olup her türlü otantik sunumlar yapılmaktadır. Gruplar da istenirse çadırda sabah köy kahvaltısı verilmektedir.(Extra ücretli)
   
 • Tandırda kaz rezervasyonu 1 gün önceden yapılır. ( Ekstra ücretli)
   
 • Doğayla bütünleşen Çamkar Otel'de konaklarken, Serhat Kars'ın otantik yapısını, tarihsel, kültürel ve doğal güzelliklerini günübirlik turlarla gezebilecek, Anadolu tarihinin derinliklerine ineceksiniz.
   
 • Sarıkamış Kayak Merkezi Sarıkamış İlçesinin içerisinde Çamurlu dağdadır. Çamlar arasındaki Sarıkamış kayak merkezi kar kalitesi ile de ünlenmiştir. İlçe merkezinin güneydoğusunda Cıbıltepe (2200-2634 m), batısında Süphan Dağı (2200-2900 m), doğusunda ise Ağbaba (2200-2810 m) kayak alanları yer almaktadır.
   
 • Sarıkamış Kayak Merkezinde çamlar arasında toplam 12 kilometreyi bulan 5 etaplı piste sahip 2500 rakımlı Cıbıltepe'nin muhteşem bir doğal güzelliğe sahiptir. Sarıkamış Cıbıltepe'nin kristal karla kaplı doğası Sarıkamış Kayak Merkezini kayakçılar açısından cazip hale getiriyor.
   
 • Kar kalitesi ve kayak pisti açısından dünyanın en uygun tesislerinden biri olma özelliğini taşıyan Sarıkamış Kayak Merkezinin en önemli pistleri Cıbıltepe-Balıklıdağ-Çamurludağ'da 2200-2900 metre yükseklik gösteren bir plato üzerinde yer almaktadır.
   
 • Sarıkamış Kayak Merkezinde 1.435 metre uzunluğunda ve 1.800 kişi/saat kapasiteli birinci etap mekanik tesis (telesiyej) ile 2.250 metre uzunluğunda ve 800 kişi/saat kapasiteli ikinci etap mekanik tesis (telesiyej) mevcuttur. Sarıkamış Kayak Merkezinde toplam 7 adet pist hizmet vermektedir. Sarıkamış Kayak Merkezinde en uzun pist 3500 m. olup Sarıkamış Kayak Merkezi yaklaşık 5000 kayakçı/gün büyüklüğünde bir kapasiteye sahiptir.

   

  Konsept

  TAM PANSİYON 

  Ücretsiz Hizmetler:
  Sauna 
  Fitness Center 
  Masa Tenisi 
  Tavla 
  İnternet Bağlantısı 
  Otopark 
  Resepsiyonda Kiralık Kasa 
  Ski Pass 

  Ücretli Hizmetler:
  Masaj 
  Doktor 
  Çamaşırhane 
  Market 
  Butik 
  Oda Servisi 
  Çocuk Bakimi 
  Digitürk 
  Kuru Temizleme 
  Taksi 
  Kayak Odası 
   

  Oda Özellikleri

   

 • Tesiste 5 suit, 7 aile odası, 4 single, 2 grup ve 42 standart olmak üzere toplam 55 oda bulunmaktadır. 20 adet pist manzaralı, 22 adet dağ manzaralı olan standart odalarda TV, saç kurutma makinesi,direkt telefon, minibar ve duşa kabin olup zemin halı kaplıdır.

   

  Yakın Merkezler

  HAVAALANINA UZAKLIK : 45 Km
  TRANSFER SÜRESİ : 75 Dakika
  ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK : Sarıkamış 3 Km
  EN YAKIN ALIŞVERİŞ MERKEZİ : Sarıkamış
  HASTANELER : Sarıkamış Devlet hastanesi 3 km
  TAXI : 0 mt
  PİST : 9 Pist 2700 mt yükseklikte

  Konum Bilgisi

  Tesis Kars Havaalanına 55, Sarıkamış’a 3 km mesafededir.
REZERVASYON

FotoğraflarVideolar

İlk yorumu siz yapın...

BİZİ TAKİP EDİN